Informacje Prasowe

Interia prezentuje kolejne materiały wideo i poszerza grono publicystów

Interia wzmacnia publicystykę wideo – Witold Gadowski i Piotr Szumlewicz to kolejni vlogerzy nagrywający dla Interii. Janusz A. Majcherek wzmocnił grono felietonistów portalu.

Witold Gadowski jest laureatem Grand Press w kategorii dziennikarstwo śledcze oraz nagrody Watergate Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Był korespondentem wojennym i reporterem Superwizjera TVN. Piotr Szumlewicz jest dziennikarzem, jednym z założycieli “Krytyki politycznej”, autorem raportów i opracowań dla organizacji pozarządowych.
Vlogi publicystyczne są uzupełnieniem oferty wideo portalu, która została zaprezentowana kilka dni temu. W jej ramach, portal prezentuje więc rozmowy na żywo z politykami, które prowadzone są w radiu RMF, relacje z ważnych wydarzeń społecznych oraz autorskie cykle programów związanych ze stylem życia.
“Szeroki zakres tematyczny programów wideo ma na celu pokazanie, jak wiele ciekawych i unikalnych treści mogą znaleźć użytkownicy Interii na stronie głównej. W każdy wtorek internauci będę teraz mogli oglądać także komentarze polityczne, które w portalu zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem” – mówi Agnieszka Maciaszek, Dyrektor Mobile i Wideo w Grupie Interia.pl.
Wideo znaleźć można na stronie http://www.interia.tv/autoplay.
Oprócz vlogerów politycznych, Interia poszerzyła także grono swoich felietonistów – współpracę z portalem rozpoczął Janusz A. Majcherek. Nowy felietonista jest profesorem w Instytucie Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, gdzie kieruje katedrą socjologii kultury. Autor kilku książek i kilkudziesięciu artykułów naukowych w zakresie filozofii i socjologii kultury oraz filozofii politycznej, a także historii politycznej i etyki. Przez wiele lat był stałym komentatorem “Rzeczpospolitej” oraz współpracownikiem m.in. “Tygodnika Powszechnego”.
“Obecność na stronach Interii kolejnych publicystów  – w materiałach wideo i klasycznym felietonie – wzmacnia i poszerza dotychczasową ofertę portalu. Stawiamy na różnorodne opinie ludzi o niezależnych poglądach. Nie chcemy iść drogą innych mediów, które wyraźnie opowiadają się po którejś ze stron sporu politycznego” – mówi Krzysztof Fijałek, Dyrektor Wydawniczy i Redaktor Naczelny Interii.
Z Interią regularnie współpracują: Robert Walenciak, Roman Graczyk, Grzegorz Jasiński i Rafał A. Ziemkiewicz, a ich cotygodniowe felietony publikowane są w dziale Opinie (https://wydarzenia.interia.pl/opinie/).

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.