Informacje Prasowe

Interia prezentuje nową ofertą hostingową – Strefa.pl

Strefa.pl oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne i rozbudowane pakiety usług dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Nowa Strefa.pl to wiele dodatkowych udogodnień dla obecnych i nowych użytkowników. Zmiany obejmują nie tylko sprzedaż pakietów hostingowych czy domen, ale również takie rozwiązania jak: VPS (Virtual Private Server), kreator stron www, sklepy internetowe i certyfikaty SSL.
Oferta została skonstruowana z myślą o osiągnięciu maksymalnie wysokiego stosunku jakości do ceny, z jednoczesnym zachowaniem najwyższych, branżowych standardów – nie zabraknie zatem opcji na każdą kieszeń (Hosting Srebrny, Złoty i Platynowy). Klienci, którzy potrzebują rozbudowanej oferty, mogą w prosty sposób podnieść parametry wykorzystywanych usług lub przenieść swoje serwisy na dedykowane, rozszerzalne platformy – przykładem mogą być wirtualne serwery z serii Basic, Standard i Professional. Dla użytkowników szukających rozwiązań niewymagających znajomości aspektów technicznych dostępne są produkty oferujące gotowe rozwiązania dedykowane m.in. dla sklepów internetowych (eShop/eShop Pro) lub kreatory witryn WWW.
 “Cieszymy się, że po latach świadczenia usług hostingowych możemy zaoferować  zupełnie nową, bogatszą ofertę hostingową adekwatną do obecnych potrzeb rynkowych. Nowa Strefa.pl to nowoczesne rozwiązania technologicznie przekładające się na wysoką jakość świadczonych usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. ” – mówi Sebastian Wojnarowski, dyrektor pionu komunikacja w Grupie Interia.pl.
Nowy pakiet usług dostępny będzie na początku tylko dla nowozakładanych kont. Ale już w niedługim czasie, także obecni klienci będą mieć możliwość przeniesienia dotychczasowych usług na nowoczesną platformę.
 Strefa.pl to nowoczesna platforma internetowa z dostępem do usług pocztowych, hosting stron www i sklepów online jak i profesjonalna obsługa systemu zarządzania treścią i panel obsługi domen.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.