Informacje Prasowe

Interia startuje z nową odsłoną kampanii „Pomiędzy”

Interia nieprzerwanie od dwóch lat wykorzystuje komunikacyjną platformę „Pomiędzy”, za pośrednictwem której udowadnia, że jest zawsze „blisko tego, co bliskie Tobie”. Nie inaczej jest w najnowszej odsłonie kampanii poświęconej serwisowi Interia Wydarzenia, który w trybie live relacjonuje to co jest najważniejsze w Polsce i na świecie.

Najnowsza kampania portalu pokazuje, że Interia jest zawsze w centrum wydarzeń. Bezstronnie relacjonuje rywalizację polityków w wyborach parlamentarnych. Weryfikuje i sprawdza ich działania oraz obietnice. Oddaje głos lokalnym społecznościom oraz nagłaśnia skandale i afery.  Dzięki współpracy z Polsat News i bardzo rozwiniętej sieci korespondentów przekazuje gorące newsy z Polski i całego świata. Interia Wydarzenia w swoim portfolio posiada najbardziej pożądane treści w sieci, w tym reportaże, pogłębione analizy na najbardziej elektryzujące tematy społeczne i polityczne, podcasty i programy video.

 

Redakcję serwisu Wydarzenia tworzą znane nazwiska w branży m.in. Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu oraz gospodarz „Wydarzeń” i „Gościa Wydarzeń” w Polsacie, Dawid Serafin, Łukasz Rogojsz, Karolina Olejak, Tomasz Lejman oraz doświadczeni i wszechstronnie utalentowani dziennikarze (Kamila Baranowska, Justyna Kaczmarczyk, Jolanta Kamińska, Magdalena Raducha, Jakub Szczepański, Łukasz Szpyrka). Pracą połączonego newsroomu portalu oraz PolsatNews.pl kieruje Łukasz Noszczak.

 

Kampania prezentuje serwis Interia Wydarzenia w zupełnie nowej odsłonie. Zastosowano w nim rozwiązania technologiczne i UX (User Experience) zgodnie z najnowszymi standardami i trendami. Użytkownicy dzięki wprowadzonym zmianom jeszcze szybciej odnajdą newsy, wywiady i materiały przygotowane przez ich ulubionych autorów. Serwis zyskał także całkiem nowy design.

 

Spot wizerunkowy Interii będzie emitowany w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat Plus oraz w Internecie. Na nośnikach OOH pojawi się natomiast claim portalu „jesteśmy blisko tego, co bliskie Tobie”.

 

***

Grupa Polsat – Interia według badania Mediapanelu we wrześniu rekordowo przybliżyła się do lidera kategorii, czyli Grupy Wirtualna Polska. Dystans wynosi zaledwie 428 tys. RU i jest najmniejszy w historii. Zasięg Grupy Polsat – Interia (20,6 mln RU) to efekt synergii oraz konsekwentnie prowadzonych działań rozwojowych (projekty redakcyjne, zasięgowe, technologiczne i marketingowe).

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.