Informacje Prasowe

Interia wprowadza aplikację „Ciasta i desery” na platformę iOS

Oferująca tysiące przepisów, popularna aplikacja „Ciasta i desery”, związana z należącym do Interii serwisem Smaker.pl, dostępna jest już dla użytkowników urządzeń mobilnych pracujących w systemie iOS.


Należący do Interii, największy w Polsce serwis kulinarny Smaker.pl, niemal rok temu wprowadził na rynek aplikację “Ciasta i desery”. Do tej pory dostępna tylko na platformie Android aplikacja cieszy się wielką popularnością – zainstalowało ją ponad 30 tysięcy użytkowników, a jej średnia ocena to aż 4,7. Użytkownicy urządzeń firmy Apple musieli do tej pory obchodzić się smakiem, ale od teraz i oni mogą do woli korzystać z przepisów na ciasta i desery oraz innych funkcji aplikacji.
– Jesienią nasze stoły uginają się od owoców, które aż proszą się o wykorzystanie w pysznych ciastach. Jak to zrobić? Wystarczy sięgnąć po lekką, intuicyjną aplikację “Ciasta i desery”. Ani się obejrzymy i przyjdą Święta, a w przygotowaniach do nich taka pomoc może się okazać niezbędna. Aplikacja “Ciasta i desery” to kilkanaście tysięcy przepisów na torty, ciasta, rolady, muffinki, lody i inne słodycze domowej roboty. Dla początkujących i zaawansowanych, na każdą kieszeń i każdy smak – mówi Andrzej Potocki, Dyrektor Pionu Społeczności w Interii.
Wszyscy, którzy lubią się pochwalić swoimi kulinarnymi fascynacjami i umiejętnościami, mogą skorzystać z opcji “Podziel się”, dzięki której można łatwo przesłać przepis znajomym przez maila, sms-a, za pośrednictwem Facebooka lub innego serwisu społecznościowego. Można również dołączyć do internetowej społeczności Smakera, aby poznać opinie na temat danego przepisu, czy zadać pytanie jego autorowi – wystarczy skorzystać z przycisku “Zobacz przepis w serwisie”.
Według badania Gemius/PBI w sierpniu br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 17,5 mln realnych użytkowników i 1,2 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,0 mln użytkowników i 716,4 mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.