Informacje Prasowe

Interia wspiera oszczędzanie

Polacy coraz częściej robią zakupy przez Internet – szacuje się, że on-line kupuje już prawie 70% konsumentów. Nic więc dziwnego, że chętnie poszukują w sieci informacji o przecenach, rabatach i wyprzedażach. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, Interia stworzyła wtyczkę do przeglądarek internetowych, która pozwoli im być na bieżąco ze wszystkim promocjami w ulubionych sklepach internetowych.

Kody Rabatowe Interia
Wystarczy zainstalować wtyczkę Kody Rabatowe Interia na swojej przeglądarce, a następnie przejść na stronę internetową wybranego sklepu. Na górze witryny wyświetli się szary pasek z informacją o dostępnych okazjach cenowych i rabatach. Informacja o promocjach pojawia się bezpośrednio  w wyszukiwarce Google, co zdecydowanie ułatwia dalsze zakupy.
Rozwinięcie paska pozwala na zapoznanie się ze szczegółami ofert promocyjnych i wybór najbardziej odpowiadającej potrzebom konsumenta. Następnie użytkownik zostaje przekierowany na stronę Interii, na której może uzyskać więcej informacji o tym, w jaki sposób skorzystać z promocji, albo jak wykorzystać kod rabatowy.
Wtyczka kompatybilna jest z następującymi przeglądarkami:

Setki promocji
Wtyczka Kody rabatowe Interia daje dostęp do setek promocji ze sklepów, takich jak: Douglas, RTV EURO AGD, H&M, Deichmann, Media Markt, Leroy Merlin oraz wielu innych. Umożliwia skorzystanie z darmowej dostawy oraz nawet kilkudziesięcioprocentowych zniżek lub odebranie atrakcyjnego prezentu.
Wystarczy jedno kliknięcie, by szybko zainstalować wtyczkę i cieszyć się dostępem do atrakcyjnych promocji.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.