Informacje Prasowe

Interia wspiera walkę z koronawirusem

Interia uruchomiła specjalny serwis, którego zadaniem jest łączenie darczyńców z osobami, które potrzebują pomocy. Serwis powstał w ramach akcji #POMAGAMINTERIA.


Celem inicjatywy jest wsparcie różnych środowisk – zarówno medycznych, które walczą na pierwszej linii frontu wojny z epidemią, a więc – szpitali, przychodni, laboratoriów etc., ale nie tylko. Serwis ma łączyć potrzebujących pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić – bez względu na charakter potrzeb.
Wiemy, jak trudno ten czas przetrwać małym fundacjom, firmom i instytucjom. Nie zapominamy też o ludziach, którzy potrzebowali ciągłej opieki jeszcze przed pandemią – mówi Agnieszka Łopatowska, Dyrektor Sektora Lifestyle Grupy Interia.pl. – Chcemy wspierać wszelkie inicjatywy oddolne, pomoc sąsiedzką i koleżeńską. Wierzymy, że uda się dodać mocy każdemu odruchowi serca– dodaje Łopatowska.
W ramach akcji uruchomiono serwis Pomagam.Interia.pl, w którym będą publikowane inicjatywy związane z przeciwdziałaniem pandemii koronawirusa oraz jej skutkom. Zgłaszać je można poprzez specjalny formularz kontaktowy. Wystarczy opisać wybraną inicjatywę charytatywną, dołączyć np. zdjęcie i zostawić kontakt do jej organizatorów. O całą resztę zadba zespół Pomagam.Interia.pl. Redakcja zweryfikuje przesłane informacje, przygotuje i opublikuje materiał, wydawcy zadbają o jego dobrą ekspozycję na stronie głównej, a marketing zapewni dodatkowe wsparcie promocyjne. Informacje o akcjach będą pojawiać się w serwisie Pomagam.interia.pl, na stronie głównej portalu, w najpoczytniejszych artykułach Interii oraz w kampanii promocyjnej.
– Nasi użytkownicy już nie raz pokazali, że w trudnych chwilach potrafią się połączyć i skutecznie pomagać innym. Naszym obowiązkiem jako medium jest wykorzystanie zasobów oraz zasięgu, aby taką komunikację pomiędzy potrzebującymi i oferującymi pomoc ułatwić i usprawnić – mówi Karolina Leputa, Senior Brand Manager w Grupie Interia.pl
Według Badania Gemius/PBI w marcu 2020 r. strony i aplikacje całej Grupy Interia.pl zanotowały 19,9 mln RU i 1,8 mld odsłon, a sam portal Interia – 14,2 mln użytkowników i 1,1 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.