Informacje Prasowe

Interia z informacjami pogodowymi dla narciarzy

Wraz z rozpoczynającym się sezonem narciarskim w Polsce serwis Pogoda.Interia.pl został rozbudowany o nową kategorię tematyczną przydatną wszystkim miłośnikom białego szaleństwa. Na specjalnej podstronie „Dla narciarzy” (widocznej w menu głównym serwisu) odnaleźć można szczegółowe informacje na temat warunków pogodowych i pokrywy śnieżnej w ponad 1000 ośrodków narciarskich w całej Europie, w tym również Polsce.

Na nowej podstronie Internauci odnajdą takie informacje jak: aktualną pogodę oraz prognozę na pięć kolejnych dni, wysokość i jakość pokrywy śnieżnej, ilość i rodzaj otwartych w danym dniu tras narciarskich oraz wyciągów.
Dodatkowym udogodnieniem dla osób udających się na zimowy wypoczynek jest nowy sposób prezentacji danych o warunkach panujących na stokach. Każdy ośrodek narciarski został podzielony na dwie strefy – górną i dolną, dzięki czemu dane są bardziej szczegółowe i lepiej obrazują warunki panujące na nartostradach.
W serwisie Pogoda.Interia.pl użytkownicy odnajdą również widoki z kamer najważniejszych ośrodków narciarskich w Polsce oraz porady i ciekawostki dla fanów zimowych sportów.
Serwis Pogoda.Interia.pl jest w pełni responsywny, dostosowujący się do każdej wielkości ekranu, prezentujący w sposób czytelny i wygodny wszystkie najważniejsze informacje dla osób uprawiających “biały sport”. Dostawcą danych pogodowych dla narciarzy jest SKI INFO.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.