Informacje Prasowe

Interia z materiałami premium The New York Times

Interia współpracuje z czołowymi redakcjami na świecie. Na koniec roku zaprezentuje materiały The New York Times, w których uznani autorzy i wybitni eksperci opisują zmieniający się świat i przewidują, co nas czeka w kolejnych 12 miesiącach. Jak sztuczna inteligencja zmieni naszą rzeczywistość? Dlaczego pojawi się nowy kanon piękna? I czy jesteśmy blisko przełomu w medycynie, który zrewolucjonizuje leczenie chorób onkologicznych?

Materiały The New York Times ukażą się w Interii 15 grudnia w specjalnej odsłonie cyklu „Interia Bliżej Świata”. Pochodzą one z corocznego raportu „Turning Points” (Przełomy) wydawanego przez amerykański dziennik.

 

Interia razem z cenionymi autorami The New York Times odsłania najważniejsze trendy i zjawiska na rok 2024. Özlem Türeci i Ugur Sahin, naukowcy odpowiedzialni za szczepionkę firmy Pfizer przeciw COVID-19, opowiedzą o lekach przyszłości, które pomogą w zwalczaniu chorób onkologicznych. Paulina Porizkova, supermodelka i artystka, wyjaśni, dlaczego współczesne społeczeństwa na nowo definiują kanon piękna. Adrian Czajkowski, brytyjski pisarz science fiction, podzieli się natomiast swoimi przewidywaniami dotyczącymi dalszego rozwoju sztucznej inteligencji.

 

W Interii pojawi się także materiał podsumowujący wydarzenia i trendy, które pierwszy raz zostały odnotowane w 2023 roku. Co było największym fenomenem? A co najbardziej zaskoczyło światową opinię publiczną? Odpowiedzi już 15 grudnia na stronie głównej Interii. Materiały The New York Times będą dostępne bezpłatnie w języku polskim.

 

Portal wychodzi naprzeciw potrzebom swoich użytkowników i w ramach cyklu „Interia Bliżej Świata” nieustannie rozwija listę zagranicznych partnerów. Współpracuje z największymi redakcjami na świecie: The Washington Post, The Guardian, The Economist, The Observer, The Spectator, Le Monde i El Pais. Materiały The New York Times uzupełnią jego bogate portfolio zagranicznych treści.

 

***

 

Według Mediapanelu w listopadzie 2023 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ponad 20,8 mln realnych użytkowników i prawie 2 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.