Informacje Prasowe

Interia z mistrzowskim składem na EURO 2024

Interia wystawi mistrzowski skład na EURO 2024 w Niemczech. Dziennikarze Wojciech Górski, Tomasz Brożek i Radosław Nawrot podzielą się z kibicami relacjami prosto ze stadionów i bazy „Biało-Czerwonych”. Wystartuje program na żywo „Gramy dalej”, który poprowadzą Mateusz Majak i Maciej Kruk z Eleven Sports oraz Piotr Jawor z Interii Sport. W studiu eksperckimi komentarzami podzielą się z nimi Radosław Majewski i Jakub Żelepień. Zespół portalu w Niemczech wzmocni specjalny wysłannik i były zawodnik Ekstraklasy – Łukasz „Giki” Gikiewicz.

Interia żyje piłkarskim EURO 2024, podczas którego jeszcze bardziej wzmocni współpracę z Eleven Sports w ramach strategicznego partnerstwa. Dziennikarze portalu Wojciech Górski, Tomasz Brożek i Radosław Nawrot będą na bieżąco „tu i teraz” dzielić się z kibicami relacjami i materiałami prosto z Niemiec.

 

Interia wystartuje z codziennym program na żywo „Gramy dalej”. Poprowadzą go na zmianę Mateusz Majak (Eleven Sports), Maciej Kruk (Eleven Sports) i Piotr Jawor (Interia Sport). W studiu będą im towarzyszyć eksperci m.in. Radosław Majewski (były reprezentant polskiej kadry) i Jakub Żelepień (Interia Sport/Polsat Sport) oraz goście ze świata sportu. „Gramy dalej” to poranna dawka elektryzujących wiadomości i komentarzy dotyczących ostatnich 24 godzin turnieju, z szczególnym uwzględnieniem przygotowań i meczów „Biało-Czerwonych”.

 

Jednym ze stałych elementów programu „Gramy dalej” będą rozmowy z korespondentami Interii w Niemczech, w tym ze specjalnym wysłannikiem i ekspertem piłkarskim Łukaszem Gikiewiczem. Były zawodnik Ekstraklasy będzie dla portalu relacjonował zmagania polskiej reprezentacji w Niemczech aż do ostatniego meczu.

 

Interia zrelacjonuje na żywo w formie tekstowej wszystkie mecze turnieju. Pokaże zawsze aktualne terminarze i wyniki, przybliży sylwetki topowych zawodników oraz razem z ekspertami przeanalizuje występy poszczególnych drużyn.

 

Wszystkie materiały dotyczące piłkarskiego EURO 2024 będę prezentowane na stronie głównej portalu oraz w specjalnym serwisie w Interii Sport.

 

Działaniom Interii będzie towarzyszyła kampania reklamowa „Żyjemy piłkarskim Euro 24”. Jest to kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”, która doczekała się już kilku edycji. Spot przygotowany na piłkarskie mistrzostwa Europy w Niemczech zachęca do wspólnego kibicowania z Interią polskiej reprezentacji. Pokazuje też bogatą i kompleksową ofertę portalu na ten turniej. Kampania Interii będzie emitowana w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat Plus oraz Internecie.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.