Informacje Prasowe

Interia z nową wersją aplikacji mobilnej na Androida

Zaktualizowana wersja flagowej aplikacji Grupy Interia.pl właśnie trafiła do sklepu Google Play. Po zmianach aplikacja zyskała jeszcze bardziej przejrzysty i funkcjonalny układ, nowy bloczek pogodowy oraz dwie nowe kategorie tematyczne. Ulepszono również nawigację, która zapewni użytkownikom łatwy dostęp do wszystkich ustawień i dodatków oprogramowania.


Oprócz zmian w wyglądzie wraz z aktualizacją aplikacji użytkownicy zyskują dostęp z poziomu ekranu głównego do nowego bloczka pogodowego, informującego o prognozie na najbliżej 72 godziny lub 25 dni oraz jakości powietrza. W aplikacji dodano również nowe kategorie tematyczne – NAJPOPULARNIEJSZE, zbierającą aktualne i najbardziej popularne informacji w portalu Interia.pl oraz SERIALE, agregującą informacje o produkcjach telewizyjnych. Użytkownicy mogą sami decydować o kolejności wyświetlania kategorii, dowolnie zmieniając ich konfigurację. 
 – Użytkownicy Androida to dla nas bardzo ważna grupa odbiorców, dlatego chcieliśmy mocno dopracować najnowszą wersję aplikacji. Po wszystkich testach i uwagach od userów, postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesny design, łatwy w obsłudze interfejs oraz stabilność działania. Chcemy, żeby nasza aplikacja była codziennym i niezawodnym źródłem informacji, które użytkownik będzie mieć zawsze pod ręką – o nowym produkcie mówi Michał Antosiewicz, product manager usług mobilnych w Grupie Interia.pl. 
Aplikacja zapewnia dostęp do wiadomości z Polski i z zagranicy na tematy polityczne, biznesowe, sportowe, motoryzacyjne oraz ze świata nowych technologii, gier, muzyki i filmu. W aplikacji znajdują się również specjalne działy poświęcone informacjom dla kobiet oraz mężczyzn, a także sekcje oznaczone jako plotki i rozrywka. Oprócz wiadomości i newsów z wielu dziedzin, w aplikacji znajdują się również dodatki: notowania giełdowe, kursy walut, wyniki i relacje z meczów piłkarskich na żywo, program TV, horoskop, repertuar kin, a także radio RMF FM.   
Najnowsza wersja dostępna w Google Play Aktualna wersja aplikacji, wyposażona w zaawansowany bloczek pogodowy, jest dostępna także w wersji na iOS. Do pobrania z App Store.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.