Informacje Prasowe

Interia z rolkami wideo na mobilnej stronie głównej

Interia posiada najpopularniejszą stronę główną (6,8 mln RU) na platformie mobile wśród portali w Polsce i nieustannie ją rozwija. Ostatnio wprowadziła rolki wideo znane z mediów społecznościowych. Dzięki współpracy z Grupą Polsat Plus poza materiałami z własnych serwisów (m.in. Wydarzenia, Biznes, Sport, Geekweek i Pomponik.pl) zaprezentuje w nich fragmenty najlepszych programów stacji Wydarzenia 24.

Według badań Mediapanelu Grupa Polsat – Interia od 4. miesięcy jest liderem na platformie mobile wśród wydawców internetowych w Polsce. W marcu jej portal i serwisy odwiedziło łącznie 19,7 mln RU. Interia dysponuje także najpopularniejszą domeną (15, 2 mln RU) w tej kategorii wśród portali horyzontalnych.

 

Interia wprowadziła na mobilnej stronie głównej nową funkcjonalność – krótkie wertykalne materiały wideo (tzw. rolki albo reelsy). Dzięki nim użytkownicy portalu otrzymają szybki i wygodny dostęp do fragmentów ulubionych programów stacji Wydarzenia 24, podcastów wideo, informacji z Polski i ze świata, energetyzujących relacji z imprez sportowych, naukowych ciekawostek i gospodarczych analiz. Interia pokaże w nich tez kulisy show-biznesu.

 

Rolki Interii powstały z myślą o potrzebach użytkowników. Transkrypcja tekstu umożliwi ich wygodne oglądanie bez dźwięku w dowolnym czasie i miejscu – w domu, pracy, a także w podróży.

 

Uruchomienie rolek na stronie głównej to rozwinięcie dotychczasowych działań Interii w sektorze mobile. Portal wcześniej udostępnił je w serwisie Wydarzenia24.pl. Interia nieustannie rozwija także technologicznie i wizualnie mobilną stronę główną. Wprowadziła m.in. funkcjonalność „Popularne”, gdzie są prezentowane najpopularniejsze materiały z całego dnia w formie Stories.

 

***

Wydarzenia 24 to jeden z kanałów informacyjnych Telewizji Polsat, który przez całą dobę nadaje serwisy informacyjne, sportowe i pogodę, a także na bieżąco śledzi to, co dzieje się w przestrzeni social mediów. To oferta dla widzów, którzy oczekują czystej informacji, bez dodatku publicystyki.

 

Materiały dostępne w serwisie Wydarzenia24 pochodzą z kanału informacyjnego o tej samej nazwie należącego do Telewizji Polsat. To starannie wyselekcjonowane treści pokazujące najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.