Informacje Prasowe

Interia zaserwuje na Wimbledon skróty video najważniejszych meczów oraz relacje prosto z Londynu

Interia żyje tenisem i jest gotowa na najważniejszy turniej w tej dyscyplinie – Wimbledon, gdzie o prestiżowe trofeum w grze pojedynczej zawalczą m.in Iga Świątek, Hubert Hurkacz i Magda Linette, a w deblu Jan Zieliński. Portal uruchomił specjalny serwis dedykowany tej imprezie. Interia dzięki współpracy z Polsat Sport zaprezentuje w nim skróty video najważniejszych meczów. Użytkownicy błyskawicznie znajdą tam także m.in. relacje dziennikarza Artura Gaca prosto z londyńskich kortów oraz inne materiały przygotowane z myślą o polskich kibicach.

Portal kibicuje polskim zawodnikom podczas Wimbledonu i zachęca swoich użytkowników do wspólnego przeżywania emocji. W nowoczesnym i wygodnym serwisie tenisowym w Interii Sport otrzymają oni dostęp do najbardziej pożądanych treści z turnieju. Poza skrótami video i materiałami dziennikarza Artura Gaca z Londynu pojawią się w nim tekstowe relacje na żywo spotkań z udziałem Polaków, analizy ekspertów, aktualizowane na żywo wyniki wszystkich meczów, wywiady premium, sylwetki tenisistek i tenisistów oraz uzupełniany na bieżąco terminarz.

 

Portal w ramach ofensywy medialnej w czasie turnieju uruchomi spot tenisowy, który jest tematyczną odsłoną zeszłorocznej kampanii „Interia Sport – Żyjemy sportem”. Będzie on prezentowany w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat Plus oraz Internecie.

 

Interia Sport dynamicznie się rozwija i jest coraz częściej wybierana przez kibiców podczas największych imprez. Według badań Mediapanelu (kwiecień – maj 2023) serwis od dwóch miesięcy jest na podium kategorii „Sport”. Wyprzedził on m.in. Sport.pl (Agora). W ciągu roku (maj 2022 – maj 2023) Interia Sport odnotowała największy wzrost zasięgu (15 %) spośród czołowych serwisów w swojej kategorii.

 

****

 

Według Mediapanelu w maju 2023 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały prawie 21,1 mln realnych i 2 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.