Informacje Prasowe

Kamila Baranowska przechodzi do Interii

Interia Wydarzenia wzmacnia zespół. Do redakcji serwisu dołączy Kamila Baranowska, która przez ostatnie kilkanaście lat pracowała m.in. w „Do Rzeczy”; „Rzeczpospolitej” i „Newsweeku”. Baranowska w Interii będzie m.in. przygotowywała newsy i analizy polityczne oraz przeprowadzała wywiady z najważniejszymi postaciami życia publicznego.

Interia stawia na wszechstronnych i doświadczonych dziennikarzy, którzy nie boją się zadawać trudnych pytań. Dzięki Kamili Baranowskiej użytkownicy portalu otrzymają jeszcze więcej insiderskich newsów prosto ze świata wielkiej polityki, wywiadów premium oraz pogłębionych analiz najważniejszych wydarzeń. Dziennikarka dołączy do Interii 13 lutego.

 

Kamila Baranowska to dziennikarka polityczna i komentatorka, z mediami związana od 16 lat. Przygodę z dziennikarstwem zaczynała w „Newsweeku”, później trafiła do „Rzeczpospolitej”, z którą związana była przez sześć lat. Przez następnych dziesięć lat pisała o polityce w tygodniku „Do Rzeczy”. Pracowała także w „Super Expressie” i współpracowała z wp.pl.

 

Dziennikarka jest  stałą komentatorką radiową i telewizyjną. Od lat prowadzi autorską audycję w Radiu Plus, gdzie oprócz tematyki politycznej porusza także kwestie społeczne i międzynarodowe.

 

***

 

Według Mediapanelu w styczniu 2023 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ponad 21,1 mln realnych użytkowników i 2 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.