Informacje Prasowe

Kobieta Interii po liftingu

Przechodzi pełną metamorfozę już szósty raz, choć jeszcze nie osiągnęła pełnoletności. W polskim internecie to jednak sędziwa dama – serwis Kobieta.interia.pl od 17 lat cieszy się nieustającym powodzeniem wśród internautek, a teraz otrzymał kolejne nowe oblicze.

“Lifting” przeszła strona główna serwisu, jej podstrony, odsłony artykułów, galerii i raportów specjalnych. Nowe rozwiązania wprowadzono w dziale horoskopów, dzięki którym użytkownicy otrzymają przepowiednie jak najbardziej dopasowane do ich astrologicznych profili.
Znacznie ułatwione zostało nawigowanie po serwisie, które dostosowane jest do trendów obowiązujących obecnie w Internecie. Serwis sprzężony jest także z systemem rekomendacji treści, który bazuje na autorskiej platformie big data Interii.
– Cieszę się, że Kobieta nie przeszła jedynie drobnych kosmetycznych korekt, ale została odmłodzona, odchudzona i poddana zabiegom, dzięki którym wygląda pięknie niezależnie od okoliczności, miejsca, pory dnia i nocy – mówi Agnieszka Łopatowska, Dyrektor Sektora Lifestyle. – A tak poważnie, to jest nowoczesnym serwisem, który świetnie wygląda na każdym ekranie, zarówno na desktopie, jak i tablecie czy smartfonie. Merytorycznie oczywiście o jej jakość dbamy nieustająco od 17 lat.
Kobieta.interia.pl to kolejny serwis lifestyle z portfolio Grupy Interia.pl, który przepisany został na platformę RWD – wcześniej zmianę przeszły serwisy Styl.pl oraz Facet.interia.pl, a także rozrywkowy Pomponik.pl. Trwają prace nad parentingowym Mam Dziecko. Inwestycje w kategorię tematyczną Styl Życia mają na celu dostarczenie użytkownikowi poszukiwanych przez niego wartościowych treści, które prezentowane są w optymalny dla niego sposób na każdym ekranie. Intuicyjna jest także nawigacja w serwisach, co znacznie ułatwia dotarcie do poszukiwanych informacji, bez konieczności wykonywania dodatkowych działań.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.kobieta.interia.pl.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.