Informacje Prasowe

Konrad Błazenek został Dyrektorem Zarządzającym agencji Semahead

Konrad Błazenek, dotąd zastępca Dyrektora Handlowego Interii, przejął wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem i rozwojem agencji Semahead, wchodzącej w struktury Grupy Interia.pl.


– Jest mi niezmiernie miło dołączyć do Semahead. Wierzę, że dzięki wysokim umiejętnościom całego zespołu oraz mojemu doświadczeniu, będziemy mogli stale rozwijać naszą ofertę. Obecność Semahead w strukturach Grupy Bauer zapewni jej unikalną na rynku wszechstronność i skuteczność – mówi Błazenek.
Konrad Błazenek pełnił dotąd obowiązki zastępcy Dyrektora Handlowego Grupy Interia.pl, a decyzja o powierzeniu mu nowego stanowiska była podyktowana jego dużym doświadczeniem na rynku biznesowym. Nabył je zarówno w strukturach Działu Handlowego Interii (piony sprzedaży eCommmerce, Regionalnej, STIS), jak i w trakcie projektów akwizycyjnych, za które odpowiadał przez ostatnich kilka lat.
Semahead jest agencją Grupy Interia.pl specjalizującą się w marketingu w wyszukiwarkach. W ofercie agencji znajdują się przede wszystkim kompleksowe rozwiązania z zakresu pozycjonowania (SEO), Google AdWords, web analytics oraz social media. Zespół Semahead tworzą wysokiej klasy specjaliści z branży SEM. O profesjonalizmie i skuteczności agencji świadczą dziesiątki milionów użytkowników pozyskanych z projektów SEO oraz status Partnera Premium Google.
Według badania Gemius/PBI w maju br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18,6 mln realnych użytkowników i 1,24 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,1 mln użytkowników i 733 mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.