Informacje Prasowe

MaxModels.pl w mobilnej aplikacji na Androida

Aplikacja największego w Polsce serwisu społecznościowego, skupiającego fotografów oraz modelki i modeli trafiła właśnie do sklepu Google Play. Tym samym serwis MaxModels.pl jest już dostępny zarówno na platformie iOS, jak i Android.


Należący do Interii serwis modelingowy MaxModels.pl to lider w swojej kategorii – codziennie pojawiają się w nim ponad dwa tysiące nowych zdjęć, a liczba korzystających z niego profesjonalnych fotografów oraz tych, którzy z nimi współpracują (modeli, modelek, projektantów, wizażystów i innych specjalistów z branży) sięga blisko pół miliona użytkowników. Serwis umożliwia stworzenie portfolio, wyszukiwanie osób chętnych do współpracy, nawiązywanie kontaktów biznesowych oraz wymianę doświadczeń. Można tu także przeczytać wywiady ze sławnymi modelkami i fotografami, a także znaleźć informacje o trendach, wydarzeniach, castingach, pokazach mody, konkursach oraz celebrytach świata mody.
Od teraz MaxModels dostępny jest również w formie wygodnej aplikacji mobilnej, działającej także na urządzeniach z systemem Android. To odpowiedź na zapotrzebowanie użytkowników, którzy uzyskali łatwy dostęp do swojego portfolio i możliwość jego prezentacji w najwyższej jakości. Aplikację wyposażono także w komunikator, który ułatwia nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów między userami w dogodnym dla nich miejscu i czasie. Korzystanie z aplikacji na obu platformach jest bezpłatne, ale dostęp do wszystkich funkcjonalności otrzymują tylko zalogowani użytkownicy.
Cechy wyróżniające aplikację MaxModels.pl to:

 • Twoje portfolio

  Dostęp do profilu użytkownika i wszystkich opublikowanych zdjęć z poziomu aplikacji. Pozwala zarządzać kontem lub przejść do pełnej wersji serwisu MaxModels.pl.

 • Udostępnianie zdjęć

  Opcja “podziel się” umożliwia szybkie i proste wysłanie zdjęcia za pomocą maila, SMS-a, Facebooka lub innych serwisów społecznościowych.

 • Komunikator MaxModels.pl

  Nieoceniona pomoc w poszukiwaniu modelki lub fotografa. Aby w aplikacji MaxModels.pl napisać wiadomość do wybranego użytkownika, wystarczy dotknąć ikonkę koperty widoczną na jego profilu. Komunikator jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.

 •  Przejrzysty podział na kategorie

  Wszystkie zdjęcia w aplikacji MaxModels.pl zostały podzielone na kategorie: Popularne, Najnowsze, Obserwowane, Zapisane, Fashion, Portret, Glamour, Akt, Nagość zakryta, Make Up / Stylizacja. Dostęp do wszystkich kategorii i umieszczonych w nich zdjęć mają tylko zalogowani użytkownicy.

 • Przyjazna, intuicyjna obsługa

  Aby przeglądać katalogi ze zdjęciami, wystarczy przewijać listę w górę lub w dół. Aby zobaczyć wybrane zdjęcie, wystarczy je dotknąć. Zobaczyć inne fotografie z tej samej kategorii można przeciągając zdjęcia w prawo lub lewo. Dotykając menu w prawym górnym rogu, można zawęzić listę zdjęć do jednej kategorii.

 • Łatwe przeglądanie zdjęć wybranego użytkownika

  Wystarczy dotknąć jego nick, by zobaczyć więcej fotografii, które zamieścił w swoim portfolio.

 • Tworzenie listy inspirujących zdjęć

  Dotknij ikonę zakładki, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu, a zdjęcie zostanie dodane do kategorii Zapisane.

 • Dodawanie do Obserwowanych

  Zdjęcia zostaną dodane do kategorii Obserwowane po dotknięciu ikonki oka, znajdującej się na profilu użytkownika pod jego nickiem. Dodatkowo użytkownik pojawi się również na liście Obserwowanych.

 • Powiadomienia

  Aby nie przeoczyć nowych wiadomości oraz informacji o wybranych, najciekawszych portfoliach m.in. utalentowanych modelek, fotografów, fryzjerów, wizażystów, stylistów, wystarczy włączyć powiadomienia.

 • Społeczność MaxModels.pl

  Marzysz o karierze w branży fotograficznej i modelingowej? Wykorzystaj przycisk “Przejdź do serwisu MaxModels.pl”, załóż konto i korzystaj ze wszystkich funkcji serwisu.

Aplikację można pobrać w sklepach: App Store oraz Google Play.
Według Badania Gemius/PBI w październiku 2018 roku użytkownicy serwisu MaxModels.pl wygenerowali prawie 65 mln odsłon. Podczas gdy strony i aplikacje całej Grupy Interia.pl odwiedziło 18,7 mln realnych użytkowników, generujących 1,3 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.