Informacje Prasowe

Michał Bagiński nowym wydawcą w Interii

Michał Bagiński, poprzednio wydawca portalu WP.PL, dołączył do Interii

W Interii Michał Bagiński jest zastępcą szefa zespołu wydawców strony głównej portalu. Dołącza do zespołu odpowiedzialnego za bieżące wydawanie portalu oraz za rozwój merytoryczny i technologiczny najważniejszej witryny Interii.
Poprzednio, przez prawie dziewięć lat, Michał Bagiński pracował w WP.pl, gdzie pełnił funkcję wydawcy portalu i koordynatora serwisów mobilnych. Zajmował się stroną główną portalu jako pierwszy wydawca, opiekun biznesowy i menedżer odpowiedzialny za rozwój i wyniki oglądalnościowe.
Wcześniej był m.in. dyrektorem zarządzającym w wydawnictwie Forten Media, redaktorem naczelnym w BROG Media, korespondentem prasowym z Waszyngtonu oraz redaktorem polskiej edycji miesięcznika Forbes.
– Wzmocnienie działu wydawców to konsekwencja przyjętej strategii rozwoju redakcji portalu- mówi Krzysztof Fijałek, redaktor naczelny i dyrektor wydawniczy Interii. – Przed rokiem wprowadziliśmy nową wersję strony głównej, połączoną z całościowym rebrandingiem portalu. Te zmiany zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych użytkowników i rynek. Dobra sytuacja sprzyja inwestycjom w rozwój redakcji, czego wynikiem jest przyjście do Interii Michała Bagińskiego oraz kończący się właśnie nabór kilkunastu nowych dziennikarzy – podkreśla Krzysztof Fijałek.
Plany Interii zakładają dalsze wzmocnienia zespołu redakcyjnego, inwestycje w rozwój własnych treści, a także technologiczne unowocześnianie portalu, zgodnie z najnowszymi trendami, m.in. związanymi rewolucja mobilną.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.