Informacje Prasowe

Murapol S.A. partnerem Interii podczas Euro 2016

Już dziś rozpoczynają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Interia wysłała dwie specjalne ekipy do Francji z tej okazji. Obie stworzą wiele unikalnych materiałów związanych z turniejem. Partnerem relacji z Euro jest Grupa Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy.

Euro 2016 to największe europejskie święto piłki nożnej, które co cztery lata cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. W związku z turniejem redakcja sportowa Interii przygotowuje szereg materiałów, związanych z zawodnikami, drużynami czy samymi rozgrywkami. Podczas Euro, we Francji przebywać będą dziennikarze portalu, którzy zrelacjonują rozgrywki oraz tworzyć będą materiały wideo. Partnerem relacji z piłkarskich Mistrzostw Europy jest Grupa Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy.
– Od lat wspieramy polski sport, a piłka nożna przez najbliższe tygodnie będzie tematem nr 1 w Polsce. Cieszymy się, że wspólnie z internautami, będziemy mogli śledzić wydarzenia związane z meczami Polaków we Francji w Interii – mówi Łukasz Kulpa z biura prasowego Grupy Murapol.
Murapol to ogólnopolski deweloper mieszkaniowy. Inwestycje realizuje w kilkunastu miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach. Murapol jest również akcjonariuszem klubu piłkarskiego TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. Spółka wspiera nie tylko profesjonalny, ale też dziecięcy sport. Jest głównym partnerem prowadzonej przez Mirosława Szymkowiaka i Tomasza Frankowskiego Akademii Piłkarskiej 21 oraz tytularnym sponsorem międzynarodowego turnieju piłkarskiego Murapol Cup, w którym występowały takie drużyny jak Manchester United, Borussia Dortmund, Juventus Turyn czy Celtic Glasgow.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.