Informacje Prasowe

Najnowsze doniesienia o inwazji na Ukrainę w kanałach informacyjnych Polsatu i w Interii

Widzowie Polsat News i Wydarzeń 24 mogą na bieżąco śledzić informacje dotyczące ataku wojsk rosyjskich na Ukrainę. Na portalach Polsatnews.pl oraz Interia.pl prowadzone są relacje na żywo, informacje publikowane są również na bieżąco na stronach społecznościowych Polsatnews.pl oraz Interii na Twitterze i Facebooku. Najważniejsze informacje prezentowane są we wszystkich wydaniach „Wydarzeń”.

24 godziny na dobę, na antenie Polsat News widzowie mogą śledzić na bieżąco doniesienia o trwającym konflikcie, relacje reporterskie na żywo z kraju i ze świata, konferencje najważniejszych osób w Polsce i na świecie, wśród gości zapraszanych do programów – eksperci i politycy. Najważniejsze informacje prezentowane są non stop również w kanale Wydarzenia 24, oraz we wszystkich wydaniach “Wydarzeń”. Z Ukrainy wydarzenia relacjonuje dziennikarz Polsat News – Jacek Gasiński. Wysyłani są również kolejni reporterzy – Marek Czunkiewicz, Andrzej Wyrwiński, Marek Sygacz i Wojciech Krztoń.
Wydanie specjalne Polsat News można również śledzić w internecie na portalu Polsatnews.pl – tam także aktualizowana relacja na żywo dotycząca trwającego konfliktu Rosji z Ukrainą. Najnowsze informacje na bieżąco publikowane są również na kontach społecznościowych Polsatnews.pl na Twitterze i Facebooku.
Interia na bieżąco informuje swoich użytkowników o sytuacji na Ukrainie. W najbardziej eksponowanym miejscu na stronie głównej znajduje się specjalna sekcja z bieżącymi tematami dotyczącymi konfliktu. Codziennie, od rana do nocy portal prowadzi relację “minuta po minucie”. Interia uruchomiła także raport specjalny, w którym są prezentowane najnowsze informacje dotyczące wydarzeń na Wschodzie.   
O kolejnych zmianach w ramówce Polsat News, Wydarzeń 24 oraz w portalu Interia będziemy informować na bieżąco.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.