Informacje Prasowe

Nowa aplikacja Interia na iOS

W App Store pojawiła się nowa, odświeżona wersja aplikacji Interia – flagowej aplikacji Grupy Interia, zawierającej najważniejsze informacje z kilkunastu kategorii tematycznych.


– Postawiliśmy na nowoczesny, zgodny z najnowszymi trendami projektowania design oraz przyjazny dla użytkownika interfejs. Chcemy, by użytkownik aplikacji miał zawsze pełny dostęp do najważniejszych i najciekawszych informacji, w przejrzystej formie. Dodatkowo, dzięki specjalnym dodatkom, jak aktualna prognoza pogody, relacje na żywo czy wybór kategorii otrzymywanych powiadomień, każdy może być na bieżąco z tym, co go najbardziej interesuje – mówi Michał Antosiewicz, Product Manager Usług Mobilnych.
Aplikacja Interii zyskała bardziej przejrzysty wygląd i wzbogacona została o dodatkowe funkcjonalności. Odświeżona została nawigacja, ułatwiony dostęp do ustawień i dodatków. Układ prezentowanych wiadomości został podzielony na newsy w formie listy (serwisy: Fakty, Sport i Biznes) oraz pozostałe kategorie (Lifestyle, Tech, Gry, Plotki, Film, Muzyka itd.) w formie kafelków. W aplikacji pojawił się również atrakcyjny bloczek pogodowy.
Nowa wersja aplikacji dostępna jest już dla systemu iOS. Następnie, dzięki analizom sugestii tej wymagającej grupy użytkowników, udostępniona zostanie kolejna aktualizacja, dla urządzeń z systemem Android.
Według Badania Gemius/PBI w październiku br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18,9 mln realnych użytkowników i 1,27 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,1 mln użytkowników i 742,8  mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.