Informacje Prasowe

Nowa odsłona serwisu Film.interia.pl

Serwis Film.interia.pl stał się responsywny oraz zyskał nowy wygląd i funkcjonalności.

Responsywny serwis film.interia.pl pozwala na komfortowe korzystanie z materiałów, niezależnie od wielkości używanego ekranu. Zmieniony i uproszczony został także layout serwisu oraz kategoryzacja treści. Dużą ekspozycję zyskały materiały autorskie dziennikarzy Interii oraz galerie, które prezentują fotografie dostosowane do maksymalnej szerokości ekranu oglądającego. Ukłonem w stronę użytkowników jest nowy wygląd artykułu – w tekst wplecione są dodatkowe materiały zdjęciowe i video, które internauta może oglądać bez przechodzenia na inną stronę. Takie rozwiązanie daje użytkownikom swobodę korzystania z wszystkich dostępnych w artykule materiałów.
Jak mówi Tomasz Słoń, dyrektor działu multimedia i rozrywki interaktywnej: “Film.interia.pl to kolejny serwis Grupy Interia.pl, który przeszedł gruntowną metamorfozę. Zastosowany nowy wygląd newsa oraz struktura serwisu jest kierunkiem, w którym chcielibyśmy podążać.”
Na szczególną uwagę zasługuje system rekomendacji treści, który powstaje w oparciu o analizę rzeczywistych zachowań danego użytkownika na portalu i jego przyzwyczajeń oraz sposobu konsumpcji treści.
Wg najnowszego badania Megapanel (kwiecień 2015 r.) serwis Film.interia.pl ma ponad 1,1 mln RU oraz ponad 11 mln PV.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.