Informacje Prasowe

Nowi autorzy w Motoryzacja Interia

Motoryzacja Interia nie zwalnia, do grona autorów serwisu dołączyli Maciek Ziemek i Łukasz Bąk. Topowi dziennikarze motoryzacyjni w Polsce odkrywają przed użytkownikami portalu tajemnice wielkich koncernów oraz zdradzają najnowsze trendy.

Bardzo się cieszymy ze współpracy z Maćkiem Ziemkiem i Łukaszem Bąkiem. Ich materiały wzbogacają ofertę premium serwisu Motoryzacja Interia. W tekstach pierwszego z nich użytkownicy znajdą opinie i wypowiedzi czołowych przedstawicieli sektora motoryzacyjnego na świecie. Maciek publikuje u nas także przedpremierowe testy samochodów. Łukasz natomiast w merytorycznych, szczerych i odważnych felietonach dzieli się z naszymi użytkownikami swoją ogromną wiedzą dotyczącą branży motoryzacyjnej – mówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny Grupy Interia.
Maciek Ziemek to dziennikarz motoryzacyjny z 30-letnim doświadczeniem. Od 20 lat jest jednym z dwóch w Polsce i 60 w Europie jurorów w najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie na najlepszy samochód w Europie – Car of the Year. Przetestował już ponad 2000 aut i opublikował ponad 3000 artykułów. Współautor książki “Samochodem przez Alpy – trasy dla zuchwałych”, w której miłość do rajdów samochodowych łączy się z pasją do podróżowania autem.
Łukasz Bąk jest współprowadzącym kultowego Automaniaka w TVN Turbo i współtwórcą kanału CaroSeria na YouTubie. Przygodę z motoryzacją rozpoczął od przejażdżki Peugeotem 205 wujka. Miał wtedy 12 lat. Osiem lat później kupił Renault 5 GT. Po miesiącu je sprzedał, żeby kupić laptopa i zacząć zarabiać na życie pisaniem. Pracował w Newsweeku, Dzienniku, Wprost, a przez ostatnich 10 lat w Dzienniku Gazecie Prawnej, gdzie w swoich felietonach motoryzacyjnych nie oszczędzał żadnej marki.
***
Motoryzacja Interia to niezastąpione źródło wiedzy dla fanów czterech kółek i dwuśladów. Znajdą oni tutaj informacje z dziedziny bezpieczeństwa, zasad ruchu drogowego, relacje z imprez sportowych. Rzetelne i drobiazgowe testy nowych samochodów, opinie oraz plebiscyty. Informacje i porady dla właścicieli samochodów używanych. Według Mediapanelu w listopadzie strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ok. 20,5 mln realnych użytkowników i prawie 2 mld odsłon. 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.