Informacje Prasowe

Noworoczne orędzie najważniejszego prezesa tylko w Interii

Już w sylwestra użytkownicy Interii będą mogli wysłuchać noworocznego orędzia prezesa Jarosława – głównego bohatera serialu komediowego Ucho Prezesa. Interia ma wyłączność na publikację orędzia w interncie.


Kilkuminutowe przemówienie do Polaków pojawi się na stronie głównej portalu Interia wieczorem 31 grudnia 2019 roku i będzie dostępne także przez pierwsze kilka dni nowego roku. Nagranie z orędziem pojawi się także w kanałach social mediowych portalu – m.in. w serwisie Facebook, Youtube i na Twitterze.
W rolę prezesa Jarosława, głównego bohatera serialu komediowego Ucho Prezesa, wciela się Robert Górski polski twórca kabaretowy, lider i autor tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Noworoczne orędzie jest kontynuacją popularnego serialu Ucho Prezesa i zrealizowane zostało w tej samej komediowej konwencji. 
Ostatnio orędzia stały się częstym elementem pejzażu politycznego w Polsce. W odróżnieniu jednak od tych na poważnie wygłaszanych przemów do narodu, “Orędzie Prezesa na 2020 rok” ma szansę być wysłuchane, a nawet zapamiętane – mówi Krzysztof Fijałek, redaktor naczelny portalu Interia.
Publikacji orędzia towarzyszyć będzie kampania reklamowa realizowana na łamach portalu Interia, a także w radiu RMF FM. Kampania została przygotowana i zrealizowana przez wewnętrzny dział marketingu portalu Interia.
Orędzie można zobaczyć także w serwisie YT: https://www.youtube.com/watch?v=uirN7yRjLgo

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.