Informacje Prasowe

Nowy weekendowy magazyn premium Interii – „Tygodnik”

W najbliższy weekend w Interii zadebiutuje magazyn „Tygodnik”, w którym znajdą się autorskie materiały przygotowane zarówno przez dziennikarzy Interii, serwisu Polsatnews.pl, jak i zewnętrznych autorów. Serwis, oferujący treści o charakterze premium, będzie dostępny bez opłat ze strony głównej portalu.


Pomysł na “Tygodnik” powstał w Polsatnews.pl w ubiegłym roku, ale od lutego 2021 roku będzie kontynuowany w Interii. Opiekę nad magazynem sprawuje Paulina Godlewska z redakcji Polsatnews.pl.
W “Tygodniku” użytkownik znajdzie wywiady i reportaże dotyczące szerokiej tematyki – od polityki, przez biznes i kulturę, po materiały lifestyle’owe. Magazyn będzie dostępny pod adresem Tygodnik.interia.pl, ale w weekendy będzie można trafić do niego również bezpośrednio ze strony głównej portalu.
W pierwszym wydaniu magazynu znajdzie się rozmowa Piotra Witwickiego, redaktora naczelnego Interii, z Włodzimierzem Czarzastym. Wywiad jest kontynuacją cyklu “Rozmowy #BezUników Piotra Witwickiego” zapoczątkowanego na łamach Tygodnika Polsatnews.pl. Ukazały się w nim m.in. wywiady z prezydentem Andrzejem Dudą oraz byłymi prezydentami Lechem Wałęsą oraz Aleksandrem Kwaśniewskim.
Obok wywiadu z przewodniczącym SLD w magazynie znajdzie się̨ również̇ reportaż̇ Karoliny Olejak o sytuacji osób bezdomnych w czasie zimy podczas pandemii koronawirusa, materiał Wiktora Kazaneckiego dotyczący planowania pociągowych rozkładów jazdy, tekst Sławomira Zagórskiego na temat kobiet walczących na froncie, artykuł Wojciecha Brzezińskiego o wpływie nowoczesnych technologii na ludzki mózg oraz reportaż̇ Katarzyny Pruszkowskiej-Sokalli poświęcony zmaganiom z poważną chorobą układu pokarmowego.
W “Tygodniku” materiały będą prezentowane w przejrzystej formie graficznej, podkreślającej jakościowy charakter oferowanych treści. 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.