Informacje Prasowe

Omnibus - nowa aplikacja edukacyjna od Interii

Od 20 marca br. w sklepie Google Play dostępna jest aplikacja edukacyjna Omnibus. Apka została przygotowana z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku szkolnym i stanowi rozszerzenie serwisu Opracowania.pl.


W aplikacji Omnibus znajdują się pomoce z języka polskiego, matematyki, historii, chemii, geografii, przyrody oraz języków angielskiego i niemieckiego, uzupełnione o testy i zestawy fiszek, przydatne w nauce do szkolnych sprawdzianów i egzaminów. Omnibus został przygotowany w sposób, który pozwala łączyć naukę z zabawą, a za udział w tematycznych olimpiadach i naukę w aplikacji użytkownicy zdobywają odznaki i diamenty.
Omnibus pozwala także na wspólną naukę dwóch użytkowników – wystarczy, że każdy z nich założy konto w aplikacji lub w serwisie Opracowania.pl. Konto w serwisie Opracowania.pl mogą utworzyć również rodzice, opiekunowie i nauczyciele. Dołączając do społeczności serwisu, mogą za jego pomocą śledzić postępy swoich podopiecznych w Strefie Opiekuna (po wzajemnym dodaniu się znajomych).
W całej aplikacji jest niemal 5000 materiałów edukacyjnych przygotowanych przez nauczycieli i ekspertów: prawie 2300 różnych opracowań, a także około 1350 gotowych zestawów fiszek i 1340 testów. Użytkownicy mogą tworzyć w serwisie także własne zestawy fiszek i testów dla każdego tematu (które będą widoczne w aplikacji) a dodatkowo w Omnibusie mają możliwość robienia własnych notatek i dołączania ich do wybranych opracowań.
Launchowi aplikacji towarzyszyć będzie kampania promocyjna w serwisie Opracowania.pl oraz w innych serwisach Grupy Interia.pl i składać będzie się z dwóch linii kreatywnych – pierwszej kierowanej do dzieci i młodzieży oraz drugiej, której odbiorcami będą rodzice i nauczyciele.
Aplikacja Omnibus – Opracowania, Testy, Fiszki została przygotowana na telefony z systemem Android. Link do sklepu Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.interia.omnibus&hl=pl

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.