Informacje Prasowe

Pierwsze miejsce serwisu Smaker.pl w najnowszym Megapanelu

Wg najnowszego badania PBI/Gemius Megapanel (maj 2015 r.) Smaker.pl po raz kolejny zajmuje pierwsze miejsce w rankingu serwisów kulinarnych polskiej sieci. Drugie miejsce należy do Durszlak.pl.

Smaker.pl notuje 1,2 mln  RU oraz 8,99 mln PV, natomiast Durszlak.pl osiągnął odpowiednio 1,1 mln RU oraz ponad 5,6 mln PV. To oznacza, że blisko co trzecia odsłona w polskim audytowanym Internecie w kategorii kulinaria/gotowanie realizowana jest w Grupie Interia.pl, która w maju 2015 r. jest w dalszym ciągu zdecydowanym liderem tej kategorii i wyprzedza konkurencję o ponad 750 tys. RU i ok 9 mln PV. 
Progres serwisu Smaker.pl jest wynikiem innowacyjnych rozwiązań wdrażanych dla wygody użytkowników: Smaker.pl jako pierwszy serwis kulinarny umożliwił przygotowywanie książek kucharskich, które internauci mogą samodzielne tworzyć i drukować. Serwis dał vlogerom kulinarnym możliwość wstawiania własnych playlist do serwisu, czego do tej pory nie oferuje konkurencja – obecnie w serwisie jest już ponad 2 tysiące video przepisów.
Jak mówi Andrzej Potocki, dyrektor pionu społeczności w Grupie Interia.pl: “W niedługim czasie Smaker.pl wdroży kolejne innowacyjne rozwiązanie, tym razem skierowane do autorów przepisów.  Tak jak przy poprzednich zmianach, znów będziemy pierwsi na rynku. To właśnie nowości produktowe w serwisie oraz rozbudowana baza przepisów użytkowników, materiały video i użyteczne treści redakcyjne powodują, że internauci wracają do nas coraz chętniej i na coraz dłużej”.
Smaker.pl posiada wersję mobilną oraz aplikację na system Android, w której użytkownicy znaleźć mogą pomysły na dania na każdy dzień tygodnia. Wg najnowszego wyniku Megapanel, aplikacja osiąga 1 mln odsłon ogółem.
Więcej informacji znajduje się na www.smaker.pl.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.