Informacje Prasowe

Piotr Lisowski dołącza do Zarządu Grupy Interia.pl

Do zarządu Grupy Interia.pl dołączył Piotr Lisowski. Jako Członek Zarządu, oprócz pełnienia dotychczasowych obowiązków, Piotr Lisowski przejmie także nadzór nad Działem Prawnym i Pionem Administracyjno-Kadrowym, a także wesprze Zarząd w realizacji strategii całej Grupy Interia.pl. Dotychczas Piotr pełnił w Spółce funkcję Dyrektora Finansowego.


Cieszę się, że obdarzono mnie zaufaniem i powierzono mi tak odpowiedzialną rolę. To dla mnie wyróżnienie, ale także wyzwanie i możliwość szerszego wykorzystania moich kompetencji i dotychczasowego doświadczenia zawodowego – komentuje Piotr Lisowski, nowy Członek Zarządu w Grupie Interia.pl.
Piotr Lisowski pracuje w Interii od wielu lat, doskonale zna firmę, jest świetnym finansistą i jestem pewny, że doskonale poradzi sobie z realizacją celów, jakie wiążą się z objęciem przez Piotra nowej funkcji w spółce – mówi Artur Potocki, prezes Grupy Interia.pl. – Chciałbym jednocześnie podziękować Piotrowi za dotychczasowe zaangażowanie, owocną współpracę i życzyć mu kolejnych sukcesów już na nowym stanowisku w Interii dodaje Artur Potocki.
Piotr Lisowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny), posiada kwalifikacje zawodowe ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants). Pierwsze kroki w karierze stawiał w Ernst & Young (obecnie E&Y) w Dziale Audytu. Z Interią związany od 15 lat. Pracę w Spółce zaczął w 2004 roku jako Kontroler Finansowy, by potem awansować na stanowisko Dyrektora Finansowego. Po przejęciu Interii przez Bauer Media Group był zaangażowany także w procesy akwizycyjne spółek w BMG, głównie spółek z segmentu SEM i OCP.
Członkami Zarządu pozostają Paweł Chwaleba i Radosław Kucko.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.