Informacje Prasowe

Piotr Witwicki, Katarzyna Zdanowicz i Alicja Resich. Nowe sezony podcastów video oraz premiera programu w Interii

Jeszcze więcej treści premium. We wrześniu wracają podcasty video, w których topowi dziennikarze Polsatu i Interii (Piotr Witwicki, Katarzyna Zdanowicz, Alicja Resich i Przemysław Białkowski) poruszają odważne tematy z wyjątkowymi gośćmi. Robert Gwiazdowski dzieli się swoją perspektywą na wielką politykę i biznes, a Tomasz Lejman opisuje sytuację w Niemczech. Poprzedni sezon podcastów video wygenerował w portalu łącznie 150 mln wyświetleń.

W dniu premiery programu “The Real Housewives. Żony Warszawy” w Polsacie (6 września) wystartuje w Interii także podcast video Igora Nowińskiego, gdzie uczestniczki reality show odsłonią jeszcze więcej swoich sekretów.

Kontynuowane będą także cykl „Interia Bliżej Świata” oraz weekendowy magazyn premium Tygodnik Interii.

Interia stawia na treści premium o różnorodnej tematyce. We wtorki będzie prezentować nowy sezon podcastu video Roberta Gwiazdowskiego. Ekspert i felietonista portalu, skomentuje w nim najważniejsze zjawiska w polskiej polityce w okresie przedwyborczym oraz omówi gospodarcze wyzwania dla biznesu.

 

Następnego dnia w Interii ekologia oraz historie niezwykłych kobiet. Podcast video Przemysława Białkowskiego w Zielonej Interii to inspirujące rozmowy z gwiazdami, ekspertami i aktywistami o ochronie środowiska, przyrodzie i zagrożonych gatunkach. W programie „Żony Warszawy” Igora Nowińskiego z kolei uczestniczki polskiej edycji międzynarodowego hitu „The Real Housewives” zdradzą swój przepis na sukces oraz podzielą się emocjami związanymi z udziałem w projekcie Polsatu.

 

W czwartki w portalu będzie ukazywał się trzeci sezon podcastu video „Zdanowicz pomiędzy wersami”.  Katarzyna Zdanowicz wspólnie z niezwykłymi gośćmi (gwiazdami i specjalistami) rozprawi się ze stereotypami i uprzedzeniami. Pozwoli, żeby mocno wybrzmiało to, co zazwyczaj jest skrywane pomiędzy wersami.

 

Na weekendy Interia przygotowała jeszcze więcej treści premium. W piątki: premierowe odcinki podcastu video Piotra Witwickiego oraz kolejne odsłony cyklu „Interia Bliżej Świata”. Program redaktora naczelnego Interii to rozmowy na nieoczywiste tematy, odważne pytania i różnorodne perspektywy prezentowane przez gości. Ciekawość zamiast narzucenia tez i ideologizowania. Z kolei w ramach cyklu „Interia Bliżej Świata” użytkownicy otrzymają dostęp do materiałów z najlepszych redakcji na świecie (The Washington Post, The Guardian, The Economist, The Observer, The Spectator, Le Monde i El Pais).

 

Sobota to nowe wywiady i reportaże premium w weekendowym magazynie Tygodnik Interii. Flagowym projektem serwisu jest cykl „Pytania” Karoliny Olejak. Podcastowy tydzień w Interii będzie zamykał w niedzielę program Alicji Resich „Zbliżenia”. Dzięki niemu użytkownicy portalu dowiedzą się, które doświadczenia, wartości i cechy doprowadziły największe osobowości kultury i show-biznesu w Polsce  do obecnego miejsca w karierze i życiu.

 

Bogate portfolio premium Interii uzupełni program Tomasza Lejmana „+49”. Korespondent Polsat News i dziennikarz Interii skomentuje w nim najważniejsze wydarzenia w Niemczech oraz przedstawi polskie spojrzenie na sprawy zachodniego sąsiada. Program nie posiada stałego dnia emisji. Będzie publikowany raz w tygodniu w zależności od sytuacji w Niemczech.

 

Podcasty i programy video będą dostępne w Interii oraz na najpopularniejszych platformach streamingowych (YouTube, Spotify, Google Podcasty i Apple Podcasty).

 

***

Według Mediapanelu w sierpniu 2023 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ponad 20,4 mln realnych użytkowników i 2 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.