Informacje Prasowe

Podcast „Pomiędzy wersami” Katarzyny Zdanowicz od dzisiaj na Interia.pl

Szczere rozmowy, odważne tematy i niezwykli goście. 10 lutego w Interii startuje podcast „Pomiędzy wersami” Katarzyny Zdanowicz. W pierwszym odcinku: raper Kękę otwarcie o uzależnieniach i depresji w środowisku hip-hopowym.

W podcaście “Pomiędzy wersami” poruszymy tematy ważne dla każdego z nas. Ujrzymy emocje bohaterów. Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.
Podcast Katarzyny Zdanowicz udowadnia, że jesteśmy blisko tego, co jest ważne dla naszych użytkowników. W Interii stawiamy na materiały premium o różnorodnej tematyce, wyjątkowych gości i największe gwiazdy dziennikarstwa w Polsce – mówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny w Grupie Interia.
Podcast “Zdanowicz. Pomiędzy wersami” – to autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania. Pojawią się w nim gwiazdy, ale także pasjonaci, działacze społeczni oraz wybitni specjaliści. Program będzie współtworzony przez użytkowników Interii. Ich sugestie, opinie i pomysły wpłyną m.in. na dobór gości i tematów.
Grupa Interia nieustannie rozwija segment premium. W swojej ofercie oprócz podcastu “Zdanowicz. Pomiędzy wersami” posiada m.in.  sportowy program na żywo “Studio Ekstraklasa”, serwis Tygodnik Interia z autorskimi treściami, motoryzacyjny program “Motorandka” z Joanną Zientarską oraz podcast ekologiczny Przemysława Białkowskiego.
Katarzyna Zdanowicz po 9 latach wróciła do Grupy Polsat. Została prowadzącą weekendowych wydań “Wydarzeń 18:50”. Wcześniej pracowała w TVN24, gdzie prowadziła m.in. program “Polska i świat” i serwisy “Dzień Dobry TVN” i “Fakty po południu”. Jest autorką książki “Zawsze mówi, że wróci” opisującą historie kobiet, żon i partnerek himalaistów.
Produkcję podcastu “Zdanowicz. Pomiędzy wersami” realizuje Telewizja Polsat.
***
Według Mediapanelu w styczniu 2022 roku strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały prawie 21 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 2 mld odsłon.


 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.