Informacje Prasowe

Pogoda na Interii – sprawdza się!

Interia zmienia serwis pogodowy oraz promuje produkt w kampanii reklamowej. Akcja promocyjna obejmuje telewizję, prasę, radio oraz internet, w tym działania w social media.

“Pogoda.interia.pl cieszy się ogromną popularnością wśród internautów, szczyt popularności notując w letnie miesiące. Wychodząc naprzeciw użytkownikom, wydłużyliśmy więc czas prognozowanej pogody oraz znacznie zwiększyliśmy ilość miejscowości tak, aby każdy, kto planuje wakacje, mógł w pełni z nich skorzystać.” – mówi Karolina Leputa, Senior Brand Manager w Grupie Interia.pl.
Serwis prezentuje obecnie pogodę na 25 dni, dla 3 milionów miejsc w Polsce i za granicą. Dodatkowo, w wersjach mobilnych produktu, wprowadzono czytelne wykresy ułatwiające odczytywanie danych pogodowych. Tak przygotowany serwis jest  unikalny  na rynku stąd produkt promowany jest w kampanii reklamowej. Hasło  “Pogoda na Interii – sprawdza się!” obecne jest w spotach telewizyjnych, radiowych oraz w prasie i internecie. Kreacje  pojawią się m.in. w Polsacie i Polsacie Sport, stacjach sieci VIMN, Radiu Zet, RMF i Radiu Eska, tytułach Grupy Bauer i Orle Pióro oraz w internecie. Kampania wspierana jest działaniami PR oraz aktywnościami w social media. 
Idea kampanii oraz plan i zakupów mediów przygotowane zostały przez dział marketingu portalu. Spoty wyprodukowało studio Eternal Monkeys, a udźwiękowieniem zajęło się RS Media. Serwis Pogoda.interia.pl odwiedza miesięcznie ponad 2,5 mln RU, którzy wykonują 22 mln PV.*
* badanie Gemius/PBI, maj 2016 r.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.