Informacje Prasowe

Pogoda w Interii jeszcze lepsza

Najczęściej sprawdzana prognoza pogody w polskim internecie zyskała nowy, bardziej użyteczny i estetyczny wygląd. Została również wzbogacona o dane smogowe.


Pogoda w portalu Interia to najbardziej popularny tego typu serwis w polskiej sieci. Prognozy w Interii sprawdzają regularnie zarówno ci, dla których rzetelne informacje pogodowe oznaczają udany urlop, jak i ci, których życie zawodowe uzależnione jest od kaprysów aury.
Z serwisu korzysta 5 mln użytkowników miesięcznie (dane za lipiec 2017, badanie Gemius/PBI), bo Pogoda.interia.pl zapewnia im prognozę aktualną (dane aktualizowane są co pół godziny), dokładną i wiarygodną (pomiary dokonywane są w trzech milionach miejsc w Polsce i na świecie). Unikalną cechą Pogody w Interii jest również jej długoterminowość – użytkownik może sprawdzić prognozę do 25 dni.
– Sezon jesienno-zimowy rozgościł się już u nas na dobre, ze wszystkimi swoimi zaletami i wadami. To najlepszy moment, by Pogoda Interii zyskała nowy, atrakcyjny wygląd i łatwiejszą, intuicyjną nawigację – mówi Filip Lenart, dyrektor ds. marketingu i PR. – Nowością są również dane smogowe, które wprowadziliśmy dzięki współpracy z Airly. Jest to informacja coraz bardziej istotna dla wielu Polaków, wychodzimy więc naprzeciw potrzebom użytkowników. 
Odświeżeniu Pogody w Interii towarzyszy kampania reklamowa z claimem “Sprawdza się!”, obejmująca radio, tytuły prasowe i online.
Według Badania Gemius/PBI we wrześniu br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 17,9 mln realnych użytkowników i 1,18 mld odsłon, a sam portal Interia – 12,7 mln użytkowników i 689,3 mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.