Informacje Prasowe

Pomponik nr 1 - to nie jest plotka!

Pomponik.pl (Grupa Interia) jest najpopularniejszym serwisem plotkarskim w Polsce. W czerwcu wyprzedził dotychczasowych liderów – Plejadę i Pudelka. W sumie w czerwcu odwiedziło go 6,76 mln realnych użytkowników.

Według badania Mediapanel w czerwcu 2021 br. Pomponik zanotował rekordowy wynik oglądalności i tym samym został liderem wśród serwisów plotkarskich w Polsce. Na kolejnych miejscach uplasowały się serwisy Pudelek (6,71 mln RU), Plotek (6,45 mln RU) Plejada (6,36 mln RU) i WP gwiazdy (4,17 mln RU).
Od początku roku wprowadziliśmy w Pomponiku liczne innowacje m.in. zmieniliśmy layout strony głównej oraz rozbudowaliśmy zespół redakcyjny. Cieszymy się, że internauci tak szybko dostrzegli, że najgorętsze plotki znajdą właśnie u nas i serdecznie im za to dziękujemy. Robimy wszystko, aby zapewnić naszym użytkownikom najlepsze i najciekawsze treści – mówi Aleksandra Pajewska-Klucznik, Zastępca Dyrektora ds. Rozrywki Internetowej w Grupie Interia.
Do osiągnięcia pozycji lidera przyczyniły się również liczne działania promocyjne, które spowodowały zwiększenie rozpoznawalności brandu. W tegorocznej kampanii  portalu do odwiedzenia Pomponika zachęcała Karolina Gilon. Dodatkowo dzięki zacieśnieniu współpracy z Grupą Polsat serwis objął patronatem medialnym najpopularniejsze w Polsce programy telewizyjne m.in. “Taniec z Gwiazdami”, “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i “Love Island”.
***
Pomponik (Grupa Interia) to serwis poświęcony gwiazdom, plotkom i newsom ze świata show-biznesu. Miesięcznie udostępnia setki autorskich materiałów. Czytelnicy znajdą w nim m.in. informacje ze świata rozrywki i popkultury, sensacyjne zdjęcia, wideo wywiady z gwiazdami i relacje z największych imprez z udziałem celebrytów. Pomponik jest obecny na rynku od 14 lat. Jego redakcja pracuje na wzór każdej redakcji newsowej – 7 dni w tygodniu, od świtu po późne godziny nocne. Jest na bieżąco z każdą plotką. Serwis posiada aplikację Pomponik na urządzenia z systemem Android. 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.