Informacje Prasowe

Pomponik nr 1 w Polsce z najlepszym wynikiem w historii

Kolejny miesiąc, kolejny rekord. Pomponik w lipcu przekroczył historyczną barierę 7 mln realnych użytkowników. Od 2 miesięcy jest najpopularniejszym serwisem plotkarskim w Polsce.

Według badań Mediapanelu Pomponik od 2 miesięcy sukcesywnie umacnia swoją pozycję lidera wśród serwisów plotkarskich. W lipcu zwiększył przewagę nad, drugim w rankingu, Pudelkiem do 360 tys. RU (realnych użytkowników). Na kolejnych miejscach uplasowały się serwisy Plejada (6,95 mln RU) Plotek (6,42 mln RU) i WP gwiazdy (4,32 mln RU).


Bardzo cieszymy się, że internauci najczęściej poszukują rozrywki, plotek i newsów z show-biznesu właśnie u nas. To znak, że nasza polityka wydawnicza, prezentowane treści oraz wprowadzone zmiany w serwisie i zespole redakcyjnym idą w dobrym kierunku. A dopiero się rozkręcamy! – mówi Aleksandra Pajewska-Klucznik, Zastępca Dyrektora ds. Rozrywki Internetowej w Grupie Interia.
Pomponik prowadzi różnorodne działania promocyjne, które przekładają się na rozpoznawalność marki wśród użytkowników. W tegorocznej kampanii portalu do odwiedzenia Pomponika zachęcała Karolina Gilon. Dodatkowo dzięki zacieśnieniu współpracy z Grupą Polsat Plus serwis objął patronatem medialnym najpopularniejsze w Polsce programy telewizyjne “Taniec z Gwiazdami”, “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz “Love Island”.
***
Pomponik (Grupa Polsat-Interia) to serwis poświęcony gwiazdom, plotkom i newsom ze świata show-biznesu. Miesięcznie udostępnia setki autorskich materiałów. Czytelnicy znajdą w nim m.in. informacje ze świata rozrywki i popkultury, sensacyjne zdjęcia, wideo wywiady z gwiazdami i relacje z największych imprez z udziałem celebrytów. Pomponik jest obecny na rynku od 14 lat. Jego redakcja pracuje na wzór każdej redakcji newsowej – 7 dni w tygodniu, od świtu po późne godziny nocne. Jest na bieżąco z każdą plotką. Serwis posiada aplikację Pomponik na urządzenia z systemem Android.
 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.