Informacje Prasowe

Pomponik.pl startuje z podcastem video „Strip talk z gwiazdami”. Poprowadzi go Damian Glinka

Fame, dramy i wielkie pieniądze. 3 kwietnia wystartuje premierowy odcinek podcastu video „Strip talk” w Pomponiku, w którym topowe gwiazdy odsłonią przed Damianem Glinką największe sekrety, pokażą kulisy show-biznesu oraz skomentują plotki na swój temat. Gościnią pierwszego odcinka jest Blanka Lipińska. Autorka bestsellerowej serii „365 dni” szczerze opowie o m.in. poprawności politycznej, zabiegach estetycznych oraz fenomenie swoich książek.

„Strip talk z gwiazdami” to rozrywkowy i dynamiczny podcast video o show-biznesie. Artyści, influencerzy oraz osobowości medialne odpowiadają w nim na osobiste i dociekliwe pytania Damiana Glinki, reportera serwisu Pomponik.pl. Goście w trakcie rozmowy mogą jednorazowo wykorzystać koło ratunkowe – specjalny przycisk, który blokuje i kończy niewygodny temat. Atmosferę w studiu podgrzewają dodatkowo pytania w formie video od innych gwiazd. W pierwszym odcinku Blanka Lipińska odpowiedziała na nagranie przesłane przez modelkę Karolinę Pisarek.

 

Podcast video Damiana Glinki będzie dostępny w Interii i Pomponiku oraz na najpopularniejszych platformach streamingowych (YouTube i Spotify). Jego fragmenty będą także publikowane w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i TikTok).

 

Damian Glinka – od ponad trzech lat jest związany z serwisem Pomponik.pl. Przeprowadził szereg wywiadów z topowymi gwiazdami polskiego show-biznesu m.in. Dodą, Julią Wieniawą, Edytą Górniak, Wersow i Marylą Rodowicz. Obsługiwał również najważniejsze wydarzenia rozrywkowe w Polsce, w tym Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Jego wywiady video są oglądane przez setki tysięcy użytkowników nie tylko w serwisie Pomponik.pl, ale także na YouTubie i TikToku.

 

Grupa Interia nieustannie rozwija sektor rozrywki. Projekt „Strip talk z gwiazdami” uzupełni bogate portfolio video portalu. Wśród jego podcasterów znajdują się topowi dziennikarze Interii oraz Polsatu m.in. Piotr Witwicki, Katarzyna Zdanowicz, Przemysław Białkowski i Sebastian Staszewski.

 

Pomponik.pl w lutym 2023 roku osiągnął najlepszy wynik w swojej historii. Razem z nim 7,8 mln realnych użytkowników śledziło gorące newsy prosto z czerwonego dywanu. Według badań Mediapanel (luty 2023) Pomponik.pl jest nr 2 w Polsce w kategorii „Plotki, życie gwiazd”.

 

***

 

Według Mediapanelu w lutym 2023 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały prawie 21 mln realnych użytkowników.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.