Informacje Prasowe

Przemysław Białkowski Dyrektorem Działu Innowacje w Grupie Interia

Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Grupy Interia. Dziennikarz i prezenter telewizyjny obejmie stanowisko Dyrektora Działu Innowacje. Pokieruje pracą redakcji – Zielona Interia i Geekweek.

W strukturach nowego pionu znajdą się Zielona Interia i Geekweek, który w ramach synergii z Grupą Polsat Plus zasilił portfolio Grupy Interia. Nowy nabytek portalu zostanie wzmocniony kontentowo i operacyjnie przez redakcje Nowe Technologie Interia i Menway. Celem działu kierowanego przez Przemysława Białkowskiego jest jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału poszczególnych serwisów i optymalizacja ich działań.
Przemek Białkowski jest świetnym i wszechstronnym dziennikarzem. Bardzo doceniam jego dotychczasowe dokonania w Polsat News oraz współpracę z serwisem Zielona Interia. Z wielką przyjemnością witam go na pokładzie naszej Grupy – mówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny w Grupie Interia.
Dział Innowacji to połączenie dwóch obszarów przyszłości – technologii i ekologii. Moim zadaniem jest koordynowanie pracy dziennikarzy, którzy piszą w kilku serwisach tematycznych Grupy Interia. Od ekologii i nowych technologii, przez gadżety po ciekawostki naukowe. Chcemy dawać czytelnikom nie tylko newsy ze świata innowacji, ale też najlepsze autorskie treści od naszych dziennikarzy – mówi Przemysław Białkowski Dyrektor Działu Innowacje w Grupie Interia.
Przemysław Białkowski jest dziennikarzem z kilkunastoletnim doświadczeniem w redakcjach radiowych i telewizyjnych. Zaczynał w Polskim Radiu. W 2009 roku dołączył do redakcji Telewizji Polsat. Jako reporter relacjonował najważniejsze wydarzenia na południu Polski. Od 2013 roku prowadził główne programy informacyjne w Polsat News, między innymi Wydarzenia i Nowy Dzień. Z Interią współpracuje od początku tego roku. Jest autorem wideo podcastu ekologicznego tworzonego we współpracy ze Stowarzyszeniem Program Czysta Polska. 
Przemysław Białkowski jest także współtwórcą studiów Public Speaker w Wyższej Szkole Bankowej i wykładowcą przedmiotów związanych z wystąpieniami publicznymi. 
***
Według Mediapanelu w sierpniu br. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ok. 20 mln RU  i ponad 2 mld odsłon. 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.