Informacje Prasowe

Publicystyka, uroda, nauka, e-sport, fitness – Interia prezentuje nowe programy wideo

Nowe cykle wideo ruszają w marcu na stronie głównej Interii. Mikołaj „Jaok” Janusz prowadzi serię wywiadów, natomiast formaty, w których rozrywka spotyka się z poradami, powstają we współpracy z popularnymi youtuberami.


Co dwa tygodnie na stronie głównej Interii premierę będzie miał nowy odcinek programu “U Jaoka” – to cykl wywiadów przeprowadzanych przez Mikołaja “Jaoka” Janusza, dziennikarza Superstacji, który znany jest z tego, że nie unika trudnych pytań i kontrowersyjnych tematów. Gościem pierwszego odcinka jego programu będzie Tomasz Knapik. 
Jaok dołącza do grona dziennikarzy stale współpracujących z Interia.tv, w tym komentatorów politycznych Witolda Gadowskiego i Piotra Szumlewicza. Kontynuowany jest również cykl codziennych rozmów z politykami, prowadzonych przez Roberta Mazurka i Marcina Zaborskiego, realizowany we współpracy z RMF FM.
Równolegle do formatów wideo z udziałem znanych publicystów, Interia rozwija pomysł na współpracę z youtuberami.
– Zdecydowaliśmy się kontynuować cykl programów tworzonych na potrzeby Interii przez youtuberów, gdyż spotkały się one z bardzo dobrym przyjęciem. Nasza strategia tworzenia treści przeznaczonych stricte do internetu, nie udających formatów telewizyjnych, działa doskonale w warunkach portalowych – mówi Agnieszka Maciaszek, Dyrektor Mobile i Video w Grupie Interia.pl. – Znając potrzeby naszych użytkowników, wiosną postawiliśmy na e-sport, proponujemy też porady z kategorii beauty i fitness. Kontynuujemy również cykl “Nauka bez fikcji”, który prezentuje naukowe zagadnienia w niezwykle przystępny sposób.
“Fitmania Ladies” to kontynuacja cyklu “Fitmania”, tym razem adresowana przede wszystkim do pań. Mówiąc krótko i wprost: ćwiczenia proponowane przez Martę Henning pomogą każdej figurze zbliżyć się do ideału.
“Kobiece sztuczki” – jak podkreślić to, co najlepsze i zatuszować to, co prawie najlepsze, czyli porady, stylizacje i triki związane z makijażem, włosami, paznokciami i innymi elementami kobiecej magii. Program poprowadzą popularne vlogerki urodowe, m.in. Oliwia Bugała (kanał CheersMyHeels), Dominika Korzeniewska (LilyChannel), Agnieszka Brudny (dirtymakeup), Martyna Armanowska (MarKa) i Aleksandra Polak (OLUR).
“Gaming Lab” prowadzony przez Macieja Sawickiego to gratka dla wszystkich fanów profesjonalnego gamingu – Sawik przedstawi środowisko i graczy, wprowadzi widzów w świat e-sportu.
“Nauka bez fikcji” to kontynuacja cyklu tworzonego przez Dawida Myśliwca. Twórca kanału “Uwaga! Naukowy bełkot” w przystępny sposób objaśnia fascynujące tajemnice otaczającej nas rzeczywistości. “Nauka bez fikcji” to najbardziej popularny z dotychczasowych programów tworzonych w Interii z youtuberami – średnia oglądalność jednego odcinka dochodziła do miliona odtworzeń.
Premierowe odcinki wszystkich programów emitowane będą na stronie głównej Interii co tydzień. “Nauka bez fikcji” i “Kobiece sztuczki” w środy, “Fitmania Ladies” w czwartki, a “Gaming Lab” w piątki. Wszystkie programy będzie można również obejrzeć w Interia.tv.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.