Informacje Prasowe

Radosław Nawrot od stycznia w Interii

1 stycznia 2021 roku do redakcji serwisu Sport Interia dołączy Radosław Nawrot. Do tej pory dziennikarz był związany z Gazetą Wyborczą.


Od stycznia 2021 roku Radosław Nawrot będzie w Interii spełnić obowiązki dziennikarza oraz wydawcy serwisu sportowego portalu.
Pozyskanie Radka to w mojej opinii jeden z najważniejszych transferów nie tylko w historii serwisu sportowego, ale też całej Interii. Radosław Nawrot to ścisła krajowa czołówka dziennikarzy sportowych od ćwierć wieku. Dzięki niemu zaoferujemy użytkownikom nie tylko najlepszy w kraju serwis poświęcony Lechowi Poznań, ale wzbogacimy także inne i nie tylko piłkarskie – mówi Michał Białoński, szef serwisu Sport Interia.
Przejście do Interii to dla mnie przede wszystkim ekscytacja, a także wyzwanie. Wiem, że przez 25 lat kojarzony byłem z “Gazetą Wyborczą”. Czas jednak na zmianę, na nowe, na zmierzenie się raz jeszcze z tym, z czym mierzyłem się przez lata – budowę ciekawej propozycji dla czytelników, na których obecność liczę i których bazę chciałbym wciąż rozbudowywać. Niektórzy z nich już mnie znają, inni – mam nadzieję – poznają. Postaram się, aby otrzymali ode mnie dawkę informacji i pisania, z którego będą zadowoleni – komentuje Radosław Nawrot. – Interia chce mocno postawić na sport, postawić na Lecha Poznań, o którym pisanie jest mi szczególnie bliskie. Bardzo mi to odpowiada, nasze cele są tu zbieżne. Z ogromnym podnieceniem zamierzam je realizować od stycznia. Myślę, że otwierają się przed nami ogromne możliwości i stworzymy razem coś unikalnego – dodaje.
Interia rozwija serwis sportowy od jesieni br. Od października do redakcji dołączyło już 11 dziennikarzy. Serwis rozpoczął również współpracę z dziennikarzami i ekspertami sportowymi telewizji Polsat Sport. Na początku grudnia 2020 roku na emisję trafiła nowa, odświeżona strona główna serwisu Sport Interia.
Według Mediapanelu w listopadzie 2020 roku serwis Sport Interia odwiedziło 2,6 mln realnych użytkowników, generując 27,9 mln odsłon. Podczas gdy strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały 19,73 mln realnych użytkowników i 1,76 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.