Informacje Prasowe

Rafał Woś nowym felietonistą Interii

Od dziś w serwisie Interia Biznes będą się ukazywały felietony dziennikarza i publicysty Rafała Wosia. Pierwszy tekst już dziś, kolejne co dwa tygodnie (następny 13 kwietnia).

Woś jest laureatem Nagrody im. Dariusza Fikusa oraz Grand Press Economy, obecnie na co dzień związanym z “Tygodnikiem Powszechnym”. W przeszłości publikował teksty m.in. w “Dzienniku Gazecie Prawnej” i tygodniku “Polityka”.
Stałymi felietonistami serwisu ekonomicznego Interii są już Robert Gwiazdowski, dr hab. nauk prawnych, profesor Łazarskiego i adwokat oraz Tomasz Prusek, publicysta i prezes Fundacji Przyjazny Kraj.
W serwisie Interia Wydarzenia swoje teksty regularnie publikują z kolei: Piotr Zaremba, Robert Walenciak, Wiktor Świetlik i Jarosław Kuisz.
Grupa Interia to czołowy gracz na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc około 20 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się̨ ze światem. Portal Interia udostępnia bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. W skład Grupy Interia wchodzą̨ także serwisy tematyczne, które gromadzą̨ użytkowników o różnorodnych zainteresowaniach i potrzebach. Od lipca 2020 roku Grupa Interia wchodzi w skład Grupy Polsat, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w kraju.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.