Informacje Prasowe

Responsywny i odświeżony luksusowy portal dla kobiet Styl.pl

Styl.pl, luksusowy portal dla kobiet z Grupy Interia.pl, stał się responsywny. Zyskał także nowy wygląd i funkcjonalności.

Responsywny Styl.pl pozwala użytkownikom na komfortowe korzystanie z serwisu, bez względu na wielkość ekranu, którego używają. Strona główna oraz odsłony kategorii tematycznych zyskały nowy wygląd, zmieniony został także layout newsa i innych materiałów: galerie prezentowane są w pełnoekranowej odsłonie, która dopasowuje się do wielkości monitora oglądającego. Także wideo i raporty specjalne eksponowane są w odświeżonej formie. Przyjęte rozwiązania są przyjazne użytkownikom – internauta oglądać może galerie i wideo dołączone do artykułu bez wychodzenia z newsa, co ułatwia nawigację po serwisie.
Uporządkowana i uproszczona została struktura Styl.pl, zmianie uległ także system kategoryzowania treści, który powstał w oparciu o analizę rzeczywistych zachowań danego użytkownika w serwisie i jego przyzwyczajeń oraz sposobu konsumpcji treści.
“Styl.pl zmienia nie tylko szatę graficzną, ale także formę na w pełni responsywną, żeby być jeszcze atrakcyjniejszym dla użytkowników. Zgodnie z najnowszymi trendami znacznie uprościliśmy także nawigację w portalu, by dać internautom szybki dostęp do wszystkich publikowanych przez nas treści” – mówi Agnieszka Łopatowska, dyrektor sektora Lifestyle w Grupie Interia.pl.
Wg najnowszego badania Megapanel (czerwiec 2015 r.) serwis Styl.pl ma ponad 1,4 mln RU oraz ponad 8,8 mln PV.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.