Informacje Prasowe

Robert Gwiazdowski felietonistą Interii

Robert Gwiazdowski rozpoczął publikowanie felietonów w serwisie Biznes Interia. Skupiać się w nich będzie przede wszystkim na sprawach dotyczących prawa podatkowego.


Robert Gwiazdowski jako przewodniczący Rady Nadzorczej ZUS zasłynął stwierdzeniem, że “nie liczy na ZUS, a jak chcemy mieć wyższe emerytury, to powinniśmy zrobić więcej dzieci”. Gwiazdowski jest adwokatem, doktorem habilitowanym nauk prawnych, profesorem Uczelni Łazarskiego. Specjalizuje się w prawie podatkowym i zapowiada, że na nim będzie skupiał w swoich felietonach.
Już w pierwszym felietonie dla Interii Robert Gwiazdowski przypomniał, w czym podatki są gorsze od śmierci. Jestem przekonany, że w kolejnych dostarczy naszym czytelnikom wielu powodów do dyskusji i komentarzy – podkreśla Krzysztof Fijałek, redaktor naczelny Interii.
Felietony Roberta Gwiazdowskiego ukazują się co piątek i dostępne są pod adresem:
https://biznes.interia.pl/autor/robert-gwiazdowski
Od lutego br. swoje komentarze publikuje w serwisie biznesowym Interii także Tomasz Prusek, przez ponad 20 lat jako dziennikarz specjalizujący się w zawiłościach rynku kapitałowego.
Serwis Biznes Interia jest jednym z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych w polskim internecie. Na początku 2020 r. został całkowicie odnowiony i przebudowany. Nad jego rozwojem pracują dwa zespoły dziennikarskie – w Warszawie i Krakowie. Redakcją warszawską kieruje Paweł Czuryło, zastępca redaktora naczelnego Interii, a krakowską Krzysztof Mrówka.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.