Informacje Prasowe

Rozrywka i edukacja w darmowej aplikacji Quizeirro

Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą już pobrać Quizeirro, darmową aplikację Interii, która pozwala na prowadzenie emocjonujących rozgrywek opartych na wiedzy


Quizeirro to gra typu trivia, ale jej treści dalekie są od trywialnych. Aplikacja zawiera tysiące pytań, podzielonych na 25 kategorii tematycznych, takich jak Sport, Film, Motoryzacja, Kulinaria, Muzyka, Historia, Polityka, Literatura i Seriale. Jest też coś dla tych, co uwielbiają niespodzianki – kategoria Królik z kapelusza. Stopień trudności jest zróżnicowany – od pytań banalnie prostych, po takie, które mogą być wyzwaniem nawet dla ekspertów – a baza pytań regularnie powiększana.
– Stworzyliśmy aplikację quizową, by każdy mógł sprawdzić swoją wiedzę i poćwiczyć pamięć – mówi Michał Antosiewicz, Product Manager Usług Mobilnych w Interii. – Przy okazji można się oddać emocjonującemu współzawodnictwu z innymi użytkownikami Quizeirro, w trzech atrakcyjnych formach rozgrywki. Unikatowy tryb Turnieje pozwala na rywalizację z innymi graczami w obrębie wybranej kategorii lub tylko w gronie swoich znajomych.
Quizeirro oferuje trzy tryby gry:
1) Zagraj sam – każdy może przećwiczyć swoją wiedzę i dążyć do jak najlepszych wyników.
2) Pojedynki – daje możliwość stoczenia walki z losowo wybranym przeciwnikiem lub ze znajomym.
3) Turnieje – to świetna okazja, by powalczyć o najlepszy wynik w gronie znajomych lub z innymi użytkownikami Quizeirro.
Aplikacja Quizeirro jest już dostępna do pobrania w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.interia.quizeirro
Według Badania Gemius/PBI w marcu br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 20,4 mln realnych użytkowników i 1,4 mld odsłon, a sam portal Interia – 14,8 mln użytkowników i 828,1 mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.