Informacje Prasowe

Rusza akcja Interii „OK Boomer! Młodzi tłumaczą nam świat”

Interia oddaje głos młodym. 12 maja wystartowała akcja „OK Boomer!”, która obala stereotypy o Pokoleniu Z (18-25 lat) i ujawnia, czym naprawdę kierują się w życiu jego przedstawiciele. Powstanie specjalny odcinek podcastu „Zdanowicz pomiędzy wersami” o młodych dorosłych. Pojawią się także reportaże, seria wywiadów, analizy i interaktywne treści.

W ramach akcji będziemy przyglądać się młodym dorosłym, rozmawiać z nimi, a przede wszystkim słuchać ich. Chcemy, żeby wytłumaczyli nam świat, o którego kształcie za chwilę sami będą decydować. Naszym zadaniem jest pokazanie społeczeństwu, jacy naprawdę są młodzi. Ich wizerunek w mediach często bowiem opiera się na stereotypach i opiniach wyrażanych przez rodziców, badaczy i publicystów. Niech sami zainteresowani w końcu o sobie opowiedzą mówi Agnieszka Maciaszek, Dyrektor Zarządzająca Sektora LifeStyle w Grupie Interia.
Punktem wyjścia do akcji “OK Boomer!”  jest analiza raportu przygotowanego przez Centrum Im. Daszyńskiego i IBRiS na temat poglądów młodych Polaków. Poza podcastem Katarzyny Zdanowicz pojawi się  seria wywiadów Karoliny Olejak, w której przedstawiciele Pokolenia Z podzielą się swoją perspektywą na różne problemy. Interia w specjalnym reportażu prześwietli sytuację finansową młodych osób i opisze możliwości, jakie daje im pierwsza pensja. Dodatkowo w specjalnym quizie użytkownicy portalu będą mogli sprawdzić, czy należą już do grona tytułowych boomerów.
Materiały ukazujące się w ramach akcji “OK Boomer!” będą prezentowane w każdy czwartek na stronie głównej Interii.
***
Według Mediapanelu w kwietniu 2022 roku strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały 21 mln realnych użytkowników i  2,14 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.