Informacje Prasowe

Rusza druga edycja plebiscytu motoryzacyjnego MotoAs Interii

Opinie ekspertów, fachowe testy i analizy – to wszystko istotny element rynku motoryzacyjnego. W plebiscycie MotoAs Interii najważniejsze jest jednak zdanie użytkownika, a więc kierowcy i pasażera. Trwa zbieranie zgłoszeń do drugiej edycji konkursu.


Jaki samochód jest najlepszy dla rodziny, a jaki sprawdzi się w pracy? Który model znakomicie funkcjonuje w przestrzeni miejskiej, a który doskonale poradzi sobie na każdej drodze? Co roku na rynku motoryzacyjnym pojawia się mnóstwo pięknych, szybkich, eleganckich, ale także ekonomicznych i funkcjonalnych samochodów. Który z nich jest najlepszy? Czy można je porównywać i jak to robić?
W 2016 roku Interia stworzyła unikalny plebiscyt samochodów MotoAs Interii, zestawiający pojazdy w 8 różnych kategoriach: Styl, Moc, Na każdą drogę, Do pracy, Klasa, Legenda, Miasto i Rozsądek. Właśnie ruszyła jego druga edycja.
Do poniedziałku, 20 marca, przedstawiciele marek samochodowych zgłaszają do konkursu modele, które dostępne są w sprzedaży (jest też kategoria Legenda – dla motoryzacyjnych hitów z przeszłości, o których nie da się zapomnieć). Po weryfikacji zgłoszeń i preselekcji uruchomiona zostanie specjalna strona, za pośrednictwem której użytkownicy Interii będą mogli wskazać zwycięzców. Strona funkcjonować będzie w ramach serwisu Interia Motoryzacja, co miesiąc odwiedzanego przez ponad 2 miliony osób.
Ogłoszenie wyników na uroczystej gali MotoAsów będzie miało miejsce w maju br., podczas krakowskich targów Moto Show, które są partnerem plebiscytu. 
Według badania Gemius/PBI w lutym br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18,5 mln realnych użytkowników i 1,2 mld odsłon, a sam portal Interia – 12,6 mln użytkowników i 689 mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.