Informacje Prasowe

Ruszała kampania reklamowa nowego serwisu i aplikacji Ding.pl

10 stycznia br. roku ruszyła kampania promująca serwis internetowy i aplikację Ding, czyli nowe narzędzie agregujące gazetki reklamowe sieci handlowych działających w Polsce. Kampania pod hasłem „Masz Ding do zakupów” potrwa do końca lutego.


Kampania wspiera premierę aplikacji gazetkowej DING i serwisu www.ding.pl, którą AdRetail (Grupa Interia.pl) wprowadziła na rynek w listopadzie 2019 roku.
Bohaterem spotu reklamowego jest aplikacja DING – wielozadaniowy superbohater i pomocnik w zakupach, stojący na straży aktualnych promocji i niskich cen. Reklama oparta jest na dwojakim przekazie: emocjonalnym i funkcjonalnym. Z jednej strony zachęca do zainstalowania aplikacji, która odpowiada na potrzeby konsumentów (łatwiejsze polowanie na okazje, kontrola domowego budżetu, oszczędzanie), a z drugiej strony podkreśla kluczowe funkcjonalności produktu takie jak wygodna prezentacja aktualnych gazetek promocyjnych czy powiadomienia o promocjach na wybrane produkty etc.).

Za pomysł kreatywny, koordynację i zakup mediów odpowiada dział marketingu Grupy Interia.pl. Realizacją sportu zajęła się agencja Eternal Monkeys, a reklamę udźwiękowiło krakowskie studio RS Media.
Kampania “Masz DING do zakupów” będzie prowadzona w telewizji (TV Puls, Kino Polska, Stopklatka, Mini Mini oraz inne kanały tematyczne) w sieciach kinowych (Helios i Cinema City), radiu (RMF FM, RMF Classic, RMF Maxx, stacje z Grupy Radiowej Time), w prasie (kilka tematycznie dobranych tytułów o zasięgu ogólnopolskim m.in. “Chwila dla Ciebie”, “Tele Tydzień”, “Życie na gorąco”, “Twoje Imperium”), a także w internecie (serwisy tematyczne i społecznościowe). Działania reklamowe wzmocni kampania autopromocyjna w portalu Interia oraz innych serwisach grup

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.