Informacje Prasowe

Ruszył portal Nieruchomosci.interia.pl – wspólny projekt Interii i WHIZZ

Grupa Interia we współpracy z WHIZZ S.A. – wydawcą serwisu pukpuk.pl – stworzyła Nieruchomosci.interia.pl, jeden z największych polskich serwisów poświęconych tematyce nieruchomości.


Nieruchomosci.interia.pl oferuje dostęp do najlepszych ofert mieszkań z rynku pierwotnego – w całej Polsce. Serwis zawiera również przydatne i cenne porady dla zainteresowanych kupnem nowego mieszkania, jego finansowaniem, wyposażeniem, wykończeniem. Za aspekt merytoryczny odpowiadają eksperci pukpuk.pl, od lat związani z branżą nieruchomości.
– Połączenie brandu pukpuk.pl, zawierającego najlepsze oferty deweloperów i wartościowe, a przede wszystkim ciekawe treści redakcyjne, z potencjałem Interii, najbardziej dynamicznie rozwijającego się portalu w polskiej sieci, daje ogromne możliwości rozwoju. Pierwsze dni funkcjonowania serwisu przynoszą bardzo satysfakcjonujące statystyki. To utwierdza nas w przekonaniu, że nasz pomysł na zupełnie nową jakość prezentowania nieruchomości, jest strzałem w dziesiątkę – mówi Jarosław Matusiak, prezes WHIZZ S.A.
– Rozpoczęcie współpracy między Grupą Interia a firmą WHIZZ S.A jest dużym sukcesem dla każdej ze stron. Interia zyskuje bardzo szeroką ofertę nieruchomości oraz materiały redakcyjne i wideo z obszaru nieruchomości. Są to bardzo atrakcyjne dla naszych użytkowników treści, które będziemy prezentować im w różnych miejscach portalu. Firmie WHIZZ S.A. współpraca z Grupą Interia, czyli jednym z wiodących mediów internetowych w Polsce, daje możliwość dotarcia do bardzo dużej liczby użytkowników w doskonałym kontekście redakcyjnym – mówi Robert Biegaj, Dyrektor Działu Handlowego Grupy Interia.
Uruchomiony właśnie serwis wyróżnia nowatorski sposób prezentacji ofert i informacji o nieruchomościach. Bazę ofert w Nieruchomosci.interia.pl tworzą nie pojedyncze mieszkania, ale całe inwestycje. Dzięki temu użytkownicy szukający mieszkań nie muszą tracić czasu na przeglądanie setek lokali i rzutów mieszkań. Najważniejsze informacje podawane są w atrakcyjnej i skondensowanej formie, m.in za pomocą krótkich filmów wideo. To zupełnie nowa jakość w porównaniu do funkcjonujących na rynku witryn z branży nieruchomości.
Selekcjonowanie treści przez ekspertów pukpuk.pl dotyczy również prezentowanych informacji i newsów poświęconych tematyce nieruchomości. Zamiast trudnego, branżowego lub prawniczego języka wiadomości prezentowane są w sposób użyteczny, zrozumiały dla każdego, kto szuka nowego mieszkania. – Dajemy praktyczne wskazówki, które stanowią podstawę przygotowania się do poszczególnych etapów zakupu. Dzięki temu klient ma pewność, że nie zostanie zaskoczony, oszukany i nie straci na zakupie – dodaje Edyta Koczwara, brand manager WHIZZ.
Grupa Interia – część międzynarodowego holdingu medialnego Bauer Media Group – jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Należący do spółki portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom internetu bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. Spółka oferuje również szeroki wachlarz technologii dla biznesu, które powstają na bazie najnowocześniejszych rozwiązań i dogłębnej wiedzy na temat rynku internetowego w Polsce. Według Badania Gemius/PBI w listopadzie br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 19,2 mln realnych użytkowników i 1,32 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,5 mln użytkowników i 775,7  mln odsłon.
Wydawcą serwisu pukpuk.pl jest WHIZZ S.A – dynamicznie rozwijająca się polska firma na rynku mediów, reklamy, PR i nowych technologii. W swoim portfolio ma współpracę m.in. z Murapol S.A., liderem rynku deweloperskiego w Polsce. WHIZZ jest także wydawcą dziennika “Sport” wydawanego nieprzerwanie od 73 lat.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.