Informacje Prasowe

Ruszył videocast Agi Szynal „Kobieta z książkami” w Interii

Nie tylko Olga Tokarczuk i Margaret Atwood. Aga Szynal w videocaście o książkach zachęca do odkrywania literatury tworzonej przez kobiety. Dzieli się w nim swoimi czytelniczymi zachwytami. Pokazuje także, jak duży wkład w rozwój światowej literatury mają pisarki, reporterki i dziennikarki. Program „Kobieta z książkami” wystartował 5 grudnia w Interii.

Aga Szynal w videocaście opowiada o dobrej literaturze. Omawia jednak książki napisane wyłącznie przez kobiety. Udowadnia w nim, jak dużo do zaoferowania mają autorki, jak unikatowa i odmienna, a przez to wartościowa jest ich perspektywa. Nie tylko dla czytelniczek, ale także dla mężczyzn. W premierowym odcinku Aga Szynal przedstawia użytkownikom Interii tytuły idealne na mikołajkowy i gwiazdkowy prezent m.in. najnowszy reportaż Martyny Wojciechowskiej oraz zbiór autobiograficznych opowiadań Annie Ernaux – tegorocznej laureatki Nagrody Nobla.
Nowe odcinki videocastu “Kobieta z książkami” będą pojawiały się w Interii co tydzień. Użytkownicy obejrzą i odsłuchają je także na najpopularniejszych platformach streamingowych (YouTube, Spotify, Google Podcasty i Apple Podcasty). Program o książkach Agi Szynal uzupełni bogate portfolio treści premium portalu, w którym znajdują się m.in. videocasty o różnorodnej tematyce tworzone przez topowych dziennikarzy Polsatu i Interii oraz weekendowy magazyn Tygodnik Interii.
Aga Szynal – to autorka i samowydawczyni powieści “Ja sama”. Twórczyni instagramowego profilu o literaturze kobiet: @kobiecasilawsparcia. Niemal od dwudziestu lat związana z branżą reklamową; kiedyś etatowo, teraz projektowo. Zarządzała zespołami w domu mediowym i agencji social media. Przedsiębiorczyni. Prowadziła m.in. sklep internetowy z lokalną i naturalną żywnością. Warszawianka, która nie potrafi usiedzieć w miejscu. Żona, partnerka, mama dwóch chłopców.
***
Według Mediapanelu w listopadzie 2022 roku strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ponad 21,1 mln realnych użytkowników i 2 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.