Informacje Prasowe

Ruszyło głosowanie w trzeciej edycji plebiscytu motoryzacyjnego MotoAs Interii

MotoAs Interii to plebiscyt, w którym najważniejsze jest zdanie kierowców i pasażerów, oceniających pojazdy w dziewięciu kategoriach. Do trzeciej edycji konkursu zgłoszono ponad sto modeli 24 marek.


Styl, Moc, Klasa, Rozsądek, Miasto, Na każdą drogę i Do pracy, a także unikalna, właściwa tylko temu konkursowi Legenda oraz wprowadzona w tej edycji Eco – oto kategorie, w których rywalizują w plebiscycie MotoAs Interii wiodące na polskim rynku marki samochodowe.
Użytkownicy serwisu Motoryzacja w Interii głosują przez trzy tygodnie – od 17 maja do 7 czerwca br. – wybierając z ponad stu modeli reprezentujących 24 marki. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody (m.in. wideorejestratory MIO), a plebiscytowi towarzyszy kampania reklamowa w portalu Interia oraz popularnych branżowych tygodnikach “Motor” i “Auto Moto”.
– W serwisie Motoryzacja wnikliwie analizujemy rynkowe trendy i rzetelnie oceniamy nowe modele samochodów. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że najważniejsze testy nie są przeprowadzane przez dziennikarzy, ale kierowców, którym auta służą na co dzień: w pracy, na wakacjach, do organizacji życia rodzinnego. Aby zapytać o zdanie właśnie tych jurorów powołaliśmy do życia plebiscyt MotoAs, który po raz trzeci wskaże, jakie są dziś najlepsze samochody na polskim rynku – mówi Jacek Jurecki, Dyrektor Serwisów Motoryzacyjnych Interii.
Więcej informacji pod adresem: www.motoas.interia.pl
Według Badania Gemius/PBI w kwietniu br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 19,8 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon, a sam portal Interia – 14,5 mln użytkowników i 779 mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.