Informacje Prasowe

Serwis Deccoria z nowymi funkcjonalnościami

Należący do Interii serwis wnętrzarski Deccoria.pl przeszedł metamorfozę – odświeżonej szacie graficznej towarzyszą nowe, przyjazne użytkownikowi funkcjonalności, w tym możliwość personalizacji profili i zakładania kont firmowych.


Deccoria odwiedzana jest przez miłośników pięknych wnętrz i ogrodów oraz tych, którzy są właśnie na etapie urządzania swoich czterech kątów. Interia uruchomiła właśnie nową wersję serwisu, inspirowaną uwagami i propozycjami użytkowników.
Zmiany wprowadzone w serwisie to m.in.
– Personalizacja profili – m.in. możliwość dodawania zdjęć w tle profilu i dużych awatarów, opisów z hashtagami, a także linków do mediów społecznościowych i blogów.
– Możliwość tworzenia kont firmowych – to ukłon w stronę branży wnętrzarskiej. Producenci i dystrybutorzy towarów, które mogą zainteresować użytkowników serwisu zyskali możliwość bezpośredniego kontaktu ze swoimi potencjalnymi klientami.
– Dwa tryby przeglądania zdjęć: klasyczny (nawiązujący do poprzedniej wersji serwisu) oraz pokaz slajdów (umożliwiający szybkie przeglądanie zdjęć w dużych rozmiarach).
– Wykrywanie kolorów na zdjęciach — pod każdym zdjęciem w serwisie użytkownik znajdzie paletę barw, wygenerowaną na podstawie dodanego zdjęcia. Pojawiła się również możliwość zawężania wyników wyszukiwania po kolorach na zdjęciu.
– Inspiracje – foldery, w których można zapisywać ulubione zdjęcia, bez konieczności pobierania ich na dysk komputera.
– Polubienia (dla zdjęć, które szczególnie przypadną użytkownikowi do gustu) i pinezki (wyróżnianie godnych wyeksponowania szczegółów na własnych zdjęciach).
Inne nowości to m.in. tryb responsywny, rejestracja z Facebooka, możliwość zamieszczania w serwisie filmów z serwisu YouTube i poszerzenie możliwości edytowania zdjęć.
– W pięknym wnętrzu lepiej się pracuje i odpoczywa, każdy to wie. Ale nie każdy wie, jak znaleźć optymalne rozwiązanie dla swojej kuchni, gabinetu czy sypialni. Po to właśnie powstała Deccoria, która inspiruje i sprawia, że najlepsze praktyki znajdują naśladowców, a fachowcy udzielają cennych rad mniej doświadczonym użytkownikom. Obecna ewolucja serwisu to dowód na to, że my również słuchamy dobrych rad i wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom społeczności Deccoria.pl. Dzięki wprowadzonym zmianom serwis jest bardziej estetyczny i funkcjonalny – mówi Andrzej Potocki, dyrektor pionu serwisów tematycznych i społeczności w Interii. 
Według Badania Gemius/PBI w maju br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 19 mln realnych użytkowników i 1,5 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,7 mln użytkowników i 929,8 mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.