Informacje Prasowe

Serwis Sport Interia z nową stroną główną

Na emisję trafiła właśnie nowa wersja strony głównej serwisu sportowego portalu Interia. Zmiany pozwalają na lepsze wyeksponowanie treści dostępnych w serwisie i znacząco poprawiają nawigację na stronie.


Nowa strona główna serwisu Sport Interia została rozplanowana na nowo. Przede wszystkim serwis wzbogacono o sekcję “Najnowsze”, która agreguje najświeższe informacje pojawiające się w serwisie. Na nowej stronie głównej wydzielono również osobne miejsca dla różnych dyscyplin sportowych (w tym takich, na które położony został w ostatnim czasie większy nacisk jak żużel, hokej czy sporty walki) oraz przestrzeń, w której znajdują się unikalne i autorskie materiały wideo. Nowy projekt strony głównej zakłada wyróżnienie autorów publikujących na łamach Sport Interia.
Nowy projekt strony głównej serwisu pozwolił uporządkować dostępne treści i jeszcze lepiej je eksponować – mówi szef serwisu Michał Białoński.Dzięki przejrzystemu układowi nasi czytelnicy jeszcze łatwiej odnajdą na Sport Interia materiały, które interesują ich najbardziej, a intuicyjność nowej strony głównej sprawia, że korzystanie z serwisu jest naprawdę przyjemne – dodaje.
Inwestycje w serwis mają przygotować redakcję do obsługi największych wydarzeń sportowych (XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie czy XVI Mistrzostwa Europy w piłce nożnej), które z uwagi na pandemię koronawirusa zostały przełożone na przyszły rok.

Według Mediapanelu w październiku 2020 roku serwis Sport Interia odwiedziło 3 mln realnych użytkowników, generujących 34 mln odsłon. Podczas gdy strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały 19,8 mln realnych użytkowników i 1,8 mld odsłon.
 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.