Informacje Prasowe

Smaker na iOS – nowa aplikacja największego polskiego serwisu kulinarnego

W App Store pojawiła się bezpłatna aplikacja Smaker – 37 tysięcy przepisów z najpopularniejszego serwisu kulinarnego w polskim internecie, należącego do Grupy Interia.pl.


Smaker to największy polski serwis kulinarny, który jako pierwszy w historii, w lutym br., przekroczył barierę 3 milionów użytkowników. Smaker to dzisiaj blisko 40 tysięcy przepisów i prawie 3 tys. materiałów wideo przygotowanych przez niemal 50 tysięcy zrzeszonych w serwisie kucharzy. To również innowacyjne narzędzia, np. książki kucharskie, które użytkownicy mogą samodzielne tworzyć i drukować, playlisty zestawiane przez vlogerów, a także użyteczne aplikacje mobilne. Do Smakera przygotowanego na platformę Android oraz Ciast i Deserów (również Android) dołączyła właśnie aplikacja Smaker przeznaczona na urządzenia z systemem iOS.
W bezpłatnej aplikacji Smaker znaleźć można ponad 37 tysięcy prostych i sprawdzonych przepisów, stworzonych i wypróbowanych przez użytkowników serwisu. Od oryginalnych pomysłów na śniadania, przekąski oraz dodatki, po przepisy na zupy i pyszne sałatki i zachwycające dania główne. Są również receptury na napoje i przetwory. Przepisy dosłownie na każdą okazję.

Najważniejsze funkcje nowej aplikacji Smakera to:
– przyjazny interface, intuicyjna obsługa
– przejrzysty podział na kategorie
– szybkie i sprawne wyszukiwanie
– przeglądanie przepisów wybranego autora
– tworzenie listy ulubionych przepisów
– udostępnianie przepisów za pomocą maila, SMS-a i serwisów społecznościowych
– losowanie przepisów
– bezpłatne e-booki kulinarne
– bezpośrednie połączenie ze społecznością Smakera
– możliwość ustawienia powiadomień
– Danie Dnia
Według badania Gemius/PBI w marcu br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18,8 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon, a sam portal Interia – 12,8 mln użytkowników i 760 mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.